Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SCAM to jest .. niestety .. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Takeagift (/Forum-Takeagift-45)
+----- Dział: Dyskusja (/Forum-Dyskusja-51)
+----- Wątek: SCAM to jest .. niestety .. (/Temat-SCAM-to-jest-niestety-4526)

Strony: 1 2 3


SCAM to jest .. niestety .. - kamilkf1 - 04-04-2010 21:13

Witam !! otóż patrzyłem w ich regulamin i zainteresował mnie ich numer NIP. Gdy go sprawdziłem okazał się błędny !! Zobaczcie sami !! Kliknij !!Sprawdźcie sami !! Co o tym sądzicie ??


RE: SCAM to jest .. niestety .. - Leopard - 04-04-2010 22:42

Ja tam od początku myślę, że to FAKE i dlatego nie kupowałem PREMIUM/ELITE Smile.


RE: SCAM to jest .. niestety .. - ledo - 04-04-2010 23:51

oby nie ...


RE: SCAM to jest .. niestety .. - Paviano - 04-04-2010 23:58

No nie wiem czy specjalnie dla takiej forsy wydaliby 2500zł na szablon. Poza tym ciągle robią coś nowego więc mi się wydaje, że te nagrody nie będą fake.


RE: SCAM to jest .. niestety .. - szulakaluble - 05-04-2010 00:01

(04-04-2010 23:58)Paviano napisał(a):  No nie wiem czy specjalnie dla takiej forsy wydaliby 2500zł na szablon. Poza tym ciągle robią coś nowego więc mi się wydaje, że te nagrody nie będą fake.

Wydac 2,5 k zeby zarobic hmmm 70tys ludzi sredni koszt konta ok 8 zł=?


RE: SCAM to jest .. niestety .. - Szyna - 05-04-2010 00:12

Ja w to uwierze, jak zobacze że ktoś otrzymał nagrode.


RE: SCAM to jest .. niestety .. - Paviano - 05-04-2010 00:14

Zależy też ile ich kosztowało zrobienie serwisu płatności SMS, a co do 70tys. ludzi to nie wszyscy kupili/kupią wyróżniające konto.


RE: SCAM to jest .. niestety .. - krzych91 - 05-04-2010 06:34

(05-04-2010 00:14)Paviano napisał(a):  Zależy też ile ich kosztowało zrobienie serwisu płatności SMS, a co do 70tys. ludzi to nie wszyscy kupili/kupią wyróżniające konto.

Dokładnie. A właściwie to pewnie co pięćdziesiąty albo i rzadziej. Serwis ledwo ruszył, a wy już pchacie w to kasę? Dziwie się tym, którzy wykupili premium/elite... ;x


EDIT ! WAŻNE

A co do samego autora - otóz numer REGON TAG jest poprawny, sprawdź sam:

http://www.biznesforum.pl/sprawdz-nip-pesel-regon.php

Podobnie zresztą NIP. Siejesz bezsensowną panikę. TAG rozlicza się z US z każdego smsa (x + 22% VAT), zatem musi być zarejestrowany jako legalna działalność gospodarcza.

I to świadczy o wierzytelności spółki.


RE: SCAM to jest .. niestety .. - Daminn - 05-04-2010 20:04

Jeśli okazałoby się, że to scam zaraz zostałby wytoczony pozew zbiorowy przeciwko TAG.


RE: SCAM to jest .. niestety .. - szulakaluble - 05-04-2010 20:15

(05-04-2010 06:34)krzych91 napisał(a):  EDIT ! WAŻNE

A co do samego autora - otóz numer REGON TAG jest poprawny, sprawdź sam:

http://www.biznesforum.pl/sprawdz-nip-pesel-regon.php

Podobnie zresztą NIP. Siejesz bezsensowną panikę.

Weź zobacz ten link co podałeś i zastanów sie dlaczego palnąłeś taka głupotę.....
Ale juz ci to wyjaśnię. Pod linkiem które podałeś jest cytat
"Poniżej znajduje się proste narzędzie, które sprawdza czy podane numery PESEL, NIP czy REGON są poprawne. Narzędzie sprawdza sumy kontrolne w/w numerów."
Sumy kontrolne to co innego niż sprawdzanie firmy po regonie np.
Sprawdź sobie te cyferki tu
http://krs.ms.gov.pl/Rejestr.aspx

I dodam ze napisałem do nich w tej sprawie i oto co dostałem w odp.
"Spółka jest niedawno zarejestrowana dlatego nie jesteśmy jeszcze widoczni na stronie www KRS-u, proszę przejść się do najbliższego sądu i tam bez problemu może Pan uzyskać aktualny odpis KRS naszej spółki (opłata 30 zł)"

Pozdrawiam
Maciek
TakeAGift.pl