Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Problem (/Temat-Problem-4524)

Strony: 1 2


Problem - matiss34 - 04-04-2010 21:01

1. nie chce ogladac filmow bawiac sie przy tym cos ustawic itp chce miec cos takiego ze jak ustawie to nie bede musial tego wylaczac i bede z tym mogl wbijac na kazda inna strone i na restocki tez! takie co ustawie raz na zawsze
2. Czy jak ustawie dns to potem musze go wylaczac? czy moge wbijac na inne strony i normalnie kozystac i czy na restocki wbijac bede mogl bez problemu
3. Co zrobic by na restocki wbijac bez problemu bo narazie nie moge a jak bym chcial zadzwonic do mojego dostarczyciela neta to co mu moge powiedziec?
(Wczesniej na lockerz wbijalem bez prblemu ale na restocki nie moglem wbic. Teraz od ostatniego restocku nawet na samo lockerz.com nie moge wbic! )


RE: Problem - wesolutki - 04-04-2010 23:44

(04-04-2010 21:01)matiss34 napisał(a):  1. nie chce ogladac filmow bawiac sie przy tym cos ustawic itp chce miec cos takiego ze jak ustawie to nie bede musial tego wylaczac i bede z tym mogl wbijac na kazda inna strone i na restocki tez! takie co ustawie raz na zawsze
2. Czy jak ustawie dns to potem musze go wylaczac? czy moge wbijac na inne strony i normalnie kozystac i czy na restocki wbijac bede mogl bez problemu
3. Co zrobic by na restocki wbijac bez problemu bo narazie nie moge a jak bym chcial zadzwonic do mojego dostarczyciela neta to co mu moge powiedziec?
(Wczesniej na lockerz wbijalem bez prblemu ale na restocki nie moglem wbic. Teraz od ostatniego restocku nawet na samo lockerz.com nie moge wbic! )

1. Ustaw dns, użyj szukajki na forum znajdziesz instrukcje.
2. Nie musisz wyłączać, korzystanie z open dns jest nawet lepsze gdyż bardziej chroni np. przez phisingiem.
3. Napisz coś więcej, jaki komunikat wyskakiwał/strona się nie wczytywała czy co?

Pomogłem? Możesz dać + Tongue


RE: Problem - Greg0rr - 05-04-2010 13:55

czy na restocku trzeba mieć DNS aby dało się na niego wejść ?


RE: Problem - hemlock3 - 05-04-2010 14:18

(05-04-2010 13:55)Greg0rr napisał(a):  czy na restocku trzeba mieć DNS aby dało się na niego wejść ?

W żadnym wypadku. Na restock nie musisz używać żadnego dns ani innych rzeczy. Restock jest ogólnodostępny dla wszystkich użytkowników którzy między 3-13 kwietnia zdobędą 200 ptz w dowolny REGULAMINOWY sposób. Reszte regulaminu restocku masz na stronie głównej http://www.lockerzlist.pl


RE: Problem - Greg0rr - 05-04-2010 17:44

(05-04-2010 14:18)hemlock3 napisał(a):  W żadnym wypadku. Na restock nie musisz używać żadnego dns ani innych rzeczy. Restock jest ogólnodostępny dla wszystkich użytkowników którzy między 3-13 kwietnia zdobędą 200 ptz w dowolny REGULAMINOWY sposób. Reszte regulaminu restocku masz na stronie głównej http://www.lockerzlist.pl

Mówię ogólnie o restockach. Ktoś tam kiedyś pisał, że jak miał DNS to nie mógł wejść a jak wyłączył to wszedł bez problemu.


RE: Problem - matiss34 - 06-04-2010 04:36

Ok ja nie uzywam prox ale tez nie moge sie wbic na lockerz.com ani gdzie indziej dopiero jak wlacze FreeVPN to moge


RE: Problem - pumas105 - 11-05-2010 17:53

mam problem z zalogowaniem się na stronę. Gdy włączam strone jest GIT, ale gdy sie loguje ciągle jest ten pies. W szkole próbowałem i moge normalnie sie zalogowac a w domu nie mogę. dlaczego??


RE: Problem - Magnus - 11-05-2010 19:09

Może masz coś z netem wyczyść ciasteczka ....
Zmień przeglądarkę
Napisz do lockerz.com


RE: Problem - Tidus - 15-05-2010 09:26

(04-04-2010 21:01)matiss34 napisał(a):  1. nie chce ogladac filmow bawiac sie przy tym cos ustawic itp chce miec cos takiego ze jak ustawie to nie bede musial tego wylaczac i bede z tym mogl wbijac na kazda inna strone i na restocki tez! takie co ustawie raz na zawsze
2. Czy jak ustawie dns to potem musze go wylaczac? czy moge wbijac na inne strony i normalnie kozystac i czy na restocki wbijac bede mogl bez problemu
3. Co zrobic by na restocki wbijac bez problemu bo narazie nie moge a jak bym chcial zadzwonic do mojego dostarczyciela neta to co mu moge powiedziec?
(Wczesniej na lockerz wbijalem bez prblemu ale na restocki nie moglem wbic. Teraz od ostatniego restocku nawet na samo lockerz.com nie moge wbic! )


1.Dns lub hosts <poradniki>
2.Nie musisz wyłączać
3.Zagadaj ,że Ci sie ładuje 2 minuty czy coś , ale ja bym jednak nic nie robił na restockach tak jest


RE: Problem - aqua-chan - 15-05-2010 10:20

...A ja Ci Tidus radzę patrzeć na daty i treść postów. Matiss34 zadał pytania 4 kwietnia i dawno dostał na nie odpowiedzi Tongue