Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ostrzeżenie od google - co zrobić ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pytania i Problemy dotyczące SEO (/Forum-Pytania-i-Problemy-dotyczace-SEO-400)
+--- Wątek: Ostrzeżenie od google - co zrobić ? (/Temat-Ostrzezenie-od-google-co-zrobic-45216)



Ostrzeżenie od google - co zrobić ? - Scarface - 29-10-2011 23:40

Witam, widze ze pare osob ma tez stycznosc z googlem wiec mam zapytanie, otrzymałem dzisiaj pierwsze raz ostrzeżenie od Google i mam 3 dni na poprawnie bledow na stronie. Wydaje mi sie ze skasowalem juz tresci o ktore sie przyczepili.

mam kilka pytan
1. co jesli nie skasowalem wszystkiego?
2. czy jesli na 1 z 5000 stron jest cos nie tak to moga sie przyczepic?
3. czy istnieje jakies narzedzie ktore za mnie to sprawdzi tresc?
4. mial ktos taka sytuacje?
5. ewentualne rady

z gory dzieki za wszelkie porady


RE: Ostrzeżenie od google - co zrobić ? - Admin - 30-10-2011 19:35

Nie panikuj, popraw błędy na stronie, niezgodne z regulaminem google.
1. To wyłączą Ci reklame na twojej stronie (jeśli to pierwszy raz to bana nie powinneś dostać).
2. tak, przyczepią się nawet jeśli jedna z miliona twoich stron jest nieregulaminowa.
3. oczywiście opcja "szukaj", i wyszukiwanie słów które mogą być niezgodne z regulaminem, najczęściej boty spamujące o cyckach czy wiagrze.
4. tak, raz miałem - błędy skasowałem i po 3 dniach nie odpisali nic a reklamy nie znikneły.
5. no stress


RE: Ostrzeżenie od google - co zrobić ? - georgebb - 30-10-2011 20:27

Bezwzględnie przestrzegaj regulaminu google, a jak masz wątpliwości to na czas "naprawy" swojej strony usuń z niej googlowskie reklamy. Szukaj pomocy na forum google adsense, tam sa pracownicy google więc powinni wyjaśnić ci wątpliwości odnośnie zgodności twojej strony z ich regulaminem. Działaj szybko, bo jak zbanują ci konto g.a. to możesz go już nie odzyskać a zakładanie nowego na nic się zda.