Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wkręcik ? :D - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Takeagift (/Forum-Takeagift-45)
+----- Dział: Dyskusja (/Forum-Dyskusja-51)
+----- Wątek: Wkręcik ? :D (/Temat-Wkrecik-D-4521)

Strony: 1 2


RE: Wkręcik ? :D - Alcor - 10-04-2010 18:17

(04-04-2010 21:39)galgal napisał(a):  80% to konta fake zapewne.
Co do uczciwości. Pamiętacie jakie było ich hasło przed otwarciem? Coś w stylu: nie ma nic za darmo? udowodnimy ci że jest....

A co jest teraz? Płatne konta, chcesz wygrać lepsza nagrodę płacisz, chcesz odpowiadać na słowo klucz? Kup konto...


Może i jakieś tam nagrody dadzą - w końcu za nie płacicie.

Czy oni Ci każą kupić konto premium/elite? nie... więc to jest tylko i wyłącznie Twój wybór.


RE: Wkręcik ? :D - SZAFI - 10-04-2010 19:06

Dokładnie ja np. nie wydam pieniędzy na TAG do puki nie zobacze jakiegoś porządnego Unboxinga xD


RE: Wkręcik ? :D - Radek256 - 11-04-2010 00:04

Ja wykupiłem konto elit bo chcę wziąć udział w licytacji 18 kwietnia a rozdanie nagród będzie tak jak na lockerz


RE: Wkręcik ? :D - avix - 14-04-2010 20:10

Mysle, ze jest to kolejna fake strona. Dobrze sie zareklamowala i teraz zarabia na naiwnych, no ale pomalu punkty mozna zbierac, oczywiscie z konta basic. Poczekamy zobaczymy...