Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wkręcik ? :D - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Takeagift (/Forum-Takeagift-45)
+----- Dział: Dyskusja (/Forum-Dyskusja-51)
+----- Wątek: Wkręcik ? :D (/Temat-Wkrecik-D-4521)

Strony: 1 2


Wkręcik ? :D - sajan25 - 04-04-2010 20:40

Czy myslicie ze jest to uczciwy portal ? tzn. nie oczerniam go ale czy wygral juz ktos jakies porzadne nagrody? czy tylko placic trzeba za konta lepsze a pozniej z niewyjasnionych przyczyn nie bedzie towaru do wygrania albo bedzie baardzo rzadko i w malej ilosci ? Smile


RE: Wkręcik ? :D - rj7rad - 04-04-2010 20:47

Strona powstała 1 kwietnia tego roku więc raczej nikt nic nie wygrał.. Ale swoją drogą nie wydaje mi się żeby robili w balona tylu ludzie (bo na TAG juz troche jest) Tongue


RE: Wkręcik ? :D - Alcor - 04-04-2010 21:10

Jak można było coś wygrać skoro portal ma zaledwie 3 dni ?


RE: Wkręcik ? :D - galgal - 04-04-2010 21:39

80% to konta fake zapewne.
Co do uczciwości. Pamiętacie jakie było ich hasło przed otwarciem? Coś w stylu: nie ma nic za darmo? udowodnimy ci że jest....

A co jest teraz? Płatne konta, chcesz wygrać lepsza nagrodę płacisz, chcesz odpowiadać na słowo klucz? Kup konto...


Może i jakieś tam nagrody dadzą - w końcu za nie płacicie.


RE: Wkręcik ? :D - kozlud94 - 05-04-2010 17:01

posluchaj nikt nie kaze kupic ci platnych kont ja wychodze z zalozenia uzbieram na nagrode z wyzszej polk to kupie platne konto i zamowie proste i logiczne


RE: Wkręcik ? :D - rj7rad - 05-04-2010 17:16

(05-04-2010 17:01)kozlud94 napisał(a):  posluchaj nikt nie kaze kupic ci platnych kont ja wychodze z zalozenia uzbieram na nagrode z wyzszej polk to kupie platne konto i zamowie proste i logiczne

Ja też planuję kupić konto gdy będę miał już punkty na nagrodę, która jest dostępna tylko dla elite, ale kiedy te punkty nazbieram?

Dla mnie TAG to strona, na której odpowiadam tylko na te pytania z textu. Przeważnie tylko raz dziennie. Nie napinam się nią. Jak nie odpowiem to nic się nie dzieje, ale nie zaszkodzi zajrzeć raz dziennie.
Nie podoba mi się z tymi kontami, ale nie płaczę Smile


RE: Wkręcik ? :D - szulakaluble - 05-04-2010 19:22

Strony nie mozna znalesc po nipie, regonie ani tez w KRS jej nie ma.... i to jest własnie dziwne tym bardziej ze wszystkie te dane podaja na stronie...


RE: Wkręcik ? :D - Lejton - 05-04-2010 20:47

mam nadzieję ze ten serwis okaże się wiarygodnym i będzie dużo i często wystawiał nagrody


RE: Wkręcik ? :D - aqua-chan - 05-04-2010 21:46

Lejton - na starcie na pewno tak będzie. A później wszystko zdrożeje bo już wystarczająco zachęcili ludzi do korzystania z serwisu xD Takie jest moje zdanie.


RE: Wkręcik ? :D - adam1 - 05-04-2010 22:01

Nie dość że dostają pieniądze z innych spółek to jeszcze za konta premium,elite biorą to powinni jakieś pożadne nagrody dać Big Grin