Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Business Support Group - dołącz do ludzi sukcesu ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Business Support Group - dołącz do ludzi sukcesu ! (/Temat-Business-Support-Group-dolacz-do-ludzi-sukcesu-45178)



Business Support Group - dołącz do ludzi sukcesu ! - J.Szklarski - 29-10-2011 12:55

Witam !

Chciałbym wam przedstawić projekt, który istnieje na Polskim rynku od ponad roku - jest to Business Support Group którego aktualna liczba członków wynosi ok. 2500 osób.

Założycielem BSG jest Maciej Wieczorek - człowiek sukcesu, osoba która zna się na zarabianiu pieniędzy jak nikt inny. Jego osobę można znaleźć na facebooku, youtubie (wystarczy wpisać imię i nazwisko), również w czasopismach biznesowych a także w internecie - jako że jest to autor kilkudziesięciu szkoleń, propagator efektywnej pracy i co najważniejsze - niszczyciel etatowców. Tak, to dzięki niemu zapominam powoli czym jest praca na etacie !

Ja nazywam się Jakub Szklarski (również możecie mnie znaleźć na facebooku). Do BSG wstąpiłem jakieś pół roku temu.


Czym jest Business Support Group ?


Jest to koncept zarabiania pieniędzy przez internet (TYLKO I WYŁĄCZNIE PREZ INTERNET - choć, jak ktoś chce może też działać na żywo ale jest to mniej skuteczne) wymyślony przez Maćka Wieczorka.


Dlaczego warto wejść w ten biznes?


- bo zarabiasz konkretne pieniądze/lub dorabiasz - zależy jakie masz aspiracje i co Cie bedzie zadowalało. Ja mam jasny cel - wolność finansowa. Jak zresztą większość członków BSG.

- bo masz możliwość rozwijania go bez wychodzenia z domu

-bo zarabiasz tyle, ile wypracujesz – nie masz szefa, tylko sam ustalasz ile włożysz wysiłku i jakie będą rezultaty

- bo masz dostęp do zamkniętej platformy edukacyjnej (forum). Możesz być TOTALNIE ZIELONY z tej tematyki, a i tak dostaniesz wsparcie i będziesz wiedział co robić krok po kroku żeby osiągnąć upragniony cel !


Dla kogo jest ten biznes?


- dla osób, które chcą uwolnić się od pracy na etacie

- dla osób, które mają trochę wolnego czasu i chcą sobie dorobić

- dla osób, które są ambitne i mają wysokie standardy

- dla osób, które lubią oszczędzać i inwestować

- dla osób, które mogą poświęcić swój czas i popracować nad swoją przyszłością, bo w życiu nic samo nie przychodzi


Kogo nie zapraszam do programu?


- klikaczy reklam, bo to poważny biznes

- osób, które są wyjątkowo leniwe i nie chcą poświęcić nawet 1 godziny na tydzień aby rozruszać swój biznes

- osób, które żałują zainwestować 150 zł w swoją przyszłość (pakiet materiałów marketingowych), a wolą kupić kolejny gadżet lub wydać na papierosy lub piwo

- osób, które zarabiają po 100 tys. miesięcznie i nie potrzebują zwiększać swoich zarobków


UWAGA !

Wejście do Business Support Group może być darmowe !
Nie oferuje wtedy swych całych możliwości, ale pozwala na ograniczony dostęp do forum i przekonania się, że ten system naprawdę działa Smile
Po spojrzeniu własnym okiem na naszą pracę można się zdecydować na wejście, lub po prostu odmówić i zająć się czymś innym.


Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej odnośnie BSG, czym się dokładnie zajmujemy, jak działamy, i jak to jest że nasza grupa liczy już 2500 osób i zmieniamy razem nasze życia na jeszcze lepsze - napisz do mnie a umówię Cię na prezentację online (która trwa 25 minut) gdzie wszystkiego się dowiesz - i po jej obejrzeniu może również zdecydujesz się dzielić los człowieka sukcesu Wink

Pozdrawiam,
Jakub Szklarski