Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak skutecznie zarobic? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Jak skutecznie zarobic? (/Temat-Jak-skutecznie-zarobic-45160)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: Jak skutecznie zarobic? - Killer - 02-11-2011 10:25

powoli powoli aż do skutku, też tak zaczynałem od 100$~ miesiecznie, teraz prawie na dzień tyle wpada.
Osobiście polecam upload firecash, sharecash, cashfile na forum w osobnych dzialach jest wiecej informacji


RE: Jak skutecznie zarobic? - dombros15 - 02-11-2011 12:01

Killer dzięki za info ogólnie patrze na różne strony i właśnie się zarejestrowałem w niektórych Smile


RE: Jak skutecznie zarobic? - jackthekiller - 05-11-2011 16:48

można tez popróbowac w grze przeglądarkowej Anno1777 - calkiem spore możliwości i to jest nowość


RE: Jak skutecznie zarobic? - michal2612 - 05-11-2011 17:11

Chyba najlepszym sposobem na zarabianie w sieci są serwisy typu ShareCash, klikanie w buxy, reklamy, itd. to strata czasu


RE: Jak skutecznie zarobic? - jackthekiller - 05-11-2011 17:40

poza tym drobne zadania internetowe, ankiety, toolbary i surfy ale jak ktos ma duzo czasu i chęci


RE: Jak skutecznie zarobic? - lokuero - 06-11-2011 11:24

Ja polecam od siebie 20dollars2surf. Wypłata od 20$. Jeżeli zdecydujesz się na to, napisz pw Smile.


RE: Jak skutecznie zarobic? - jackthekiller - 06-11-2011 22:49

no akurat chyba ten program to każdy ma zainstalowany

dzięki..nie skorzystam..Smile


RE: Jak skutecznie zarobic? - Nikodemsky - 09-11-2011 22:36

Witam, jestem nowy i chciałbym się podzielić swoim zdaniem oraz zadać kilka pytań,

po pierwsze, naczytałem się trochę o sharecash itd. rozumiem że działa to na podobnej zasadzie jak inne serwisy z uploadem, z tym że wypłaty są większe - pytanie - kto to właściwie ściąga? przeglądałem dziesiątki for warezowych i nie widziałem pojedynczego linka - proxy + shell czy co?

EDIT: Poprawka, już wiem dlaczego nigdzie do tego nie ma linków - i to nie bez powodu...

Klikanie w buxy, reklamy, odbieranie płatnych maili - lipa, czy faktycznie cokolwiek z tego można zarobić? chociaż zwróci się z tego energia wytracona przy odpaleniu PeCeta?

Teraz podzielę się swoim zdaniem -

Wupload, filesonic itd. - faktycznie można na tym zarobić, jeśli wrzuca się wszystko na różne fora i może czasami wpadnie kilka centów, jedynym normalnym rozwiązaniem są chyba strony typu rlslog(z początku strona była czysto informacyjna) gdzie oryginalne linki są pobierane tysiące razy - chyba nie muszę tłumaczyć z jaki z tego zysk Smile Kwestia oczywiście dobrego pozycjonowania i renomy w sieci, bo z pierwszego lepszego wareza każdy potrafi zassać Smile Normalni użytkownicy są zmuszeni albo używać boty albo spędzać godziny na wysyłaniu postów na fora, gdzie po kilka minutach ich linki znajdują się nie na ostatniej czy pierwszej stronie, lecz gdzieś po środku gdzie i tak nikt tego nie zobaczy, czy faktycznie jest sens tracić na to czas?

O rzeczach typu Copywriting(który moim zdaniem jest niczym innym, jak zwykłym wyzyskiem na ludziach przez firmy pozycjonujące), MLM, FM czy Gry z refami już nawet nie wspomnę, człowiek traci czas na czytanie syfu oszustów którzy desperacko sięgają po każdą złotówkę. Jeden, jedyny raz kiedy udało mi się zarobić normalne pieniądze - był to moment w którym pisałem poradniki komputerowe dla firmy która oferowała klientom właśnie różnej maści poradniki, książki i inne tego typu rzeczy - to nie było 2zł za 1500 znaków czy inne beznadziejne propozycje - na jednym poradniku udało mi się zarobić nawet do 600zł(oczywiście każdy poradnik musiał mieć odpowiednią formę, musiałem trzymać się pewnych zasad i to nie było pisanie "lekkim piórem" tylko konkretna treść na konkretny temat) i na czasy szkolne powiem szczerze, był to naprawdę dobry pieniądz. Dlaczego mówię o tym - wtedy niestety jakoś specjalnie nie przejmowałem się wieloma rzeczami i niestety po niedotrzymaniu terminów(tylko i wyłącznie przez moje lenistwo) zakończyła się współpraca - do teraz być może pracował bym już w dobrej firmie, na godnych warunkach, gdyby nie to. Nie piszę tego żeby się wyżalić, tylko po to, że gdy faktycznie złapiecie dobrą okazję, lepiej kurczowo się tego trzymać, nawet jeśli wymaga to poświęceń Smile

Ogólnie co do samego zarabiania - uwierzcie mi, nikt nigdy nie sprzeda dobrego pomysłu na biznes online, zwłaszcza gdy lecą przy tym pieniądze - i nie ma tutaj historii "moja chora siostra babci prosiła mnie abym podzielił się pomysłem" - pomysłu należy szukać w całym necie, oprzeć na doświadczeniu i najlepiej żeby nie działało to na zasadzie piramid, sam mam pomysł który chcę wdrożyć niedługo w życie ale nie o tym teraz Smile


RE: Jak skutecznie zarobic? - jackthekiller - 10-11-2011 13:24

i owszem, masz rację
ale należy też pamiętać że te formy rzekomego zarobku o ktorych wspomnialeś należy bardziej traktować jako zabawę i dodatek do ewentualnej pensji np, na browar czy lody a nie jako stały dochódbo tylko nieliczni wytrwali z dobrym pomysłem osiągają sukcesy

pozdro


RE: Jak skutecznie zarobic? - damianus627 - 10-11-2011 14:04

Najwięcej można zarobić na uploadzie bo z tego jak ci będzie dobrze szło można spokojnie żyć i zarabiać kilka tyś zł tj. 3-5 tyś.
Na buxach i surfbarach to się nawet nie opłaca zarabiać bo to tylko strata czasu.