Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak skutecznie zarobic? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Jak skutecznie zarobic? (/Temat-Jak-skutecznie-zarobic-45160)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: Jak skutecznie zarobic? - t6p - 14-11-2012 12:47

Witam!

Chciałbym odświeżyć lekko temat. Przeczytałem cały wątek i kilka postów mnie zaciekawiło.

Generalnie zaczne od mojego doswiadczenia (jesli tak to mozna nazwac). O zarabianiu w internecie czytam i interesuje sie ogolnie tym tematem mniej wiecej od nie calego roku. Początkowo bawilem sie w mypay, uzbieralem juz pierwszego dnia cos kolo 4zl. Jednak przyznam, ze jest to wyjatkowo męczące i raczej nudne, monotonne. Podobalo mi sie jednak to, ze zarabiam... skromne zlotowki ale jednak. Nie liczyly sie dla mnie jakies bardzo wysokie zarobki i nadal nie jestem nastawiony na "konkretne zarabianie". Mypay mozna powiedziec pierwszego dnia zaczalem a nastepnego juz zostawilem dla uploadu PPD o ile sie nie myle (filesonic itp). Z tym bylo fajnie i poczatkowo nawet dobrze szlo. Najpierw wrzucalem na ul.to, i mialem dziennie mniej wiecej 1 euro. Jednak trzeba bylo sie tam narobic jak na 1 euro dziennie. Serwis ten nie byl za bardzo rozchwytywany. Po przejsciu na filesonica bylo jak dla mnie po prostu swietnie. Dziennie czasami mialem nawet ponad 3 $ (domyslam sie ze to nie jest swietny wynik ale dla mnie bylo bardzo spoko).

Lecz co do minusow uploadu:

- kasuja linki z seriwsow
- banuja konta na forach (czesto nie mialem pojecia za co. Myślę, że przestrzegalem regulaminow)
- trzeba miec jakas tam okreslona liczbe postow zeby wrzucac linki z poszczegolnych serwisow (gdy banuja konta to jest masakra)
- jeszcze napewno mozna by wymienic kilka tylko nic mi nie przychodzi do glowy.


To co mnie zainteresowalo w tym temacie to zarabianie przez inwestowanie. Czy mógłby mi ktos przedstawić cos wiecej w tym temacie? Jeśli ktos ma jeszcze jakis pomysl, smialo pisać (tylko nic w stylu klikania w reklamy), ale tez nie cos bardzo zaawansowanego. Z góry dziękuję za pomoc.


RE: Jak skutecznie zarobic? - dawo62 - 20-12-2012 20:21

Ktoś pytał o mypay.pl . Podobno trzeba podawać prawdziwe dane, jednak ja już jestem po dwóch wypłatach i większość danych po prostu wymyślam. Jednak jest jedna reklama (może się pokazać codziennie lub co parę dni), w której dzwoni do nas konsultant i pyta: "Czy mam przyjemność z IMIĘ NAZWISKO". Jeśli odpowiemy tak, konsultant się rozłącza a my mamy ranking jakości 100%. Czym wyższy ranking jakości tym więcej reklam możemy uzupełniać jak i dostajemy większy bonus pieniężny. Jest taka tylko jedna reklama. Mam bardzo dobry poradnik. Jeśli ktoś ma jakieś pytania to pisać na PW.

PS Która to reklama powiem tym, którzy zaczną zarobek od rejestracji z mojego reflinka.


RE: Jak skutecznie zarobic? - just4now - 20-12-2012 20:49

Ta reklama to Mp3 Konkurs. Żadna to tajemnica Smile

A dane podajemy prawdziwe do WSZYSTKICH akcji.
To że nie dostales teraz bana to nie znaczy, że go nie dostaniesz, bo wymyślając dane zwyczajnie oszukujesz serwis Smile Przyjdzie raport z sieci i sponsorów to Cię wywalą Smile

Pozdrawiam i życze wysokich zarobków.

p.s. a propo poradnika to jak zwykle dostępna aktualizacja na strona http://www.loosemyway.iscool.pl


RE: Jak skutecznie zarobic? - bolo9797 - 20-12-2012 20:55

Jak nie podasz prawdziwych danych to nie dostaniesz rankingu 100%... poniewaz all sprawdzaja ip itp


RE: Jak skutecznie zarobic? - damianus627 - 14-10-2013 18:34

@[dariusz08] na fanpage możesz wrzucać linki z easysub.


RE: Jak skutecznie zarobic? - Lechita - 01-11-2013 13:08

Ja również szukam jakiegoś ciekawego pomysłu na zarobek . Proszę o PW Smile


RE: Jak skutecznie zarobic? - ooxoo - 02-11-2013 10:55

Witam.
Także mam pytanie, jak zarabiać (na czym) żeby wyciągnąć kilka złotych dziennie? Odrazu piszę, że klikanie w Like odpada ;p. Czy ktoś mógłby pomóc?
Odpale pare złotych z zarobku Smile


RE: Jak skutecznie zarobic? - damianus627 - 02-11-2013 15:35

@ooxoo możesz spróbować zarabiać na easysub, bądź innych serwisach PPA.


RE: Jak skutecznie zarobic? - nokira - 02-11-2013 15:50

@ooxoo jeżeli chodzi o parę złotych z zarobków to możesz spokojnie z buxów i autosurfów wyciągnąć szczególnie jak wykupisz później reklamy pobrania itp. na sejfiku i innych serwisach tego typu.


RE: Jak skutecznie zarobic? - Bandaid - 02-11-2013 17:19

Tak jak mówi nokira, jeżeli satysfakcjonuję cię parę złotych dziennie to buxy i surfbary pasują jak znalazł Wink Zawsze to stówka czy dwie miesięcznie więcej w skali miesiąca.