Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak skutecznie zarobic? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Jak skutecznie zarobic? (/Temat-Jak-skutecznie-zarobic-45160)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


Jak skutecznie zarobic? - dombros15 - 28-10-2011 20:40

Witam próbowałem już juz jednego sposobu na zarobienie pieniędzy i wszystkie okazały się fiaskiem, nie chodzi od razu o 1000-euro dziennie tylko o skromne pare zlotych kazdego dnia. może ktoś pomoże :idea:


RE: Jak skutecznie zarobic? - rasta - 28-10-2011 21:42

Polecam Ci serwis Wupload.
Jest to serwis, który oferuje Ci bardzo dobre zarobki za ściąganie twoich plików.
Jeśli chcesz dobrze zarobić to zarejestruj się z mojego reflinka i napisz do mnie pm. Napiszę Ci wszystko co i jak.
Dodam, że średnio dziennie zarabiam po 3-5$.
Pozdrawiam i gorąco zachęcam
Reflink : http://www.wupload.com/referral/affiliate/180649


RE: Jak skutecznie zarobic? - mareczek - 31-10-2011 14:15

Ogarnij rasta 27 pazdziernika pisales z prosba o pomoc w zarabianiu, jakis koles napisal ze on zarabia na wupload 3-5$ dziennie a ty 28 pazdziernika juz piszesz ze zarabiasz tyle samo. Jakbys mogl to nie wciskaj sciemy tylko po to zeby ktos zostal twoim refkem ok.? Dziekuje.


RE: Jak skutecznie zarobic? - dombros15 - 01-11-2011 01:55

sory mareczek ale on mi akurat bardzo pomógł wprawdzie nie zarabiam 3-5$ dziennie ale powoli się rozkręcam narazie od tego czasu zarobiłem 7$ i wrzucam coraz więcej plików i ogólnie dobrze mi rasta powiedział


RE: Jak skutecznie zarobic? - patyczak18 - 01-11-2011 02:02

(31-10-2011 14:15)mareczek napisał(a):  Ogarnij rasta 27 pazdziernika pisales z prosba o pomoc w zarabianiu, jakis koles napisal ze on zarabia na wupload 3-5$ dziennie a ty 28 pazdziernika juz piszesz ze zarabiasz tyle samo. Jakbys mogl to nie wciskaj sciemy tylko po to zeby ktos zostal twoim refkem ok.? Dziekuje.

Popieram.


RE: Jak skutecznie zarobic? - Damian Domalewski - 01-11-2011 08:11

rasta chciałbym Cię się zapytać, czy aby na tym serwisie zarabiać, wymagane jest konto w banku?


RE: Jak skutecznie zarobic? - adrick1197 - 01-11-2011 09:04

odpowiem za raste
moze byc konto paypal Big Grin


RE: Jak skutecznie zarobic? - rasta - 01-11-2011 17:12

Witam,
Zajmowałem się Wuploadem od początku, zbierałem wiedze na temat Uploadu i jakoś tak wyszło. Napisałem post bo szukałem lepszych być może skuteczniejszych form zarobku, ale cieszy mnie to, że niektórzy doceniają poświecony im czas Wink
Jeszcze jakieś pytania hejterzy?


RE: Jak skutecznie zarobic? - litwinek - 01-11-2011 21:29

Ja zarabiam od połowy października. Wypłaciłem sobie 26$ z FC za okres 19.10-31.10. Nie jest to zawrotna kwota ale jak na pierwszy raz jestem bardzo zadowolony. Teraz pracuję nad różnymi "botami" i "hackami" do gier MMO. Dużo osób się na to łapie. Sam jak grałem w takie gry nieświadomie padałem ofiarą earnerów Xpokerface.
Jak ktoś jest chętny to zapraszam na PW. Pomogę przy robieniu filmików i różnych programów w zamian za bycie refem.


RE: Jak skutecznie zarobic? - dombros15 - 02-11-2011 09:48

Dobra dobra nie hejtowac mi tu tylko jak ktoś zna jeszcze jakieś pomysły na zarobek to niech pisze bo kasy nigdy mało a czas mam Smile)