Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
vitamupload.com więcej dla użytkownika - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: vitamupload.com więcej dla użytkownika (/Temat-vitamupload-com-wiecej-dla-uzytkownika-45147)



vitamupload.com więcej dla użytkownika - vitam - 28-10-2011 15:31

[Obrazek: bannercopyb.png]
Noweczesny serwis uploadu ppa . Nie uśmiecha ci się siedzieć w pracy przez 8-12 godzin i zarabianie małych groszy ? ? Chcesz zacząć zarabiać bez wychodzenia w domu ? Dzieląc się jedynie swoimi plikami ?
Teraz jest to możliwe ! Zarejestruj się,wrzucaj pliki(swoją muzyke, filmy, programy gry), dziel się nimi z innymi i zarabiaj !. Oferujemy wysokie stawki za pobrania, niskie minimum do wypłaty, oraz profesjonalną pomoc w zarabianiu, jako jedyna strona pomożemy ci na samym początku i wprowadzimy cię w tajniki zarabiania.

Zarejestruj się – Wrzucaj pliki – Zarabiaj !

Dlaczego VitamUpload jest lepsze od innych serwisów ? Bardzo wysokie stawki !

Zarabiaj aż $0.70 za jedno pobranie !

Co daje ci $ 700 za 1000 pobrań.

Wypłaty można zlecać na początku każdego miesiąca, i są wypłate w połowie . Minimum do wypłaty to - $ 5. !

Vitam Upload FAQ:

1.Ile mogę zarobić za jedno pobranie ?
- Najniższa stawka za pobranie to $0.25.

2. Kiedy moge wypłacić pieniądze
- Wypłaty można zlecać na początku każdego miesiąca.

3. Jakie jest minimum do wypłaty ? ?
- Minimum $ 5.

4. Co dostane za poleconych ?
- Dostaniesz 10 % zarobionych pieniędzy swojego poleconego.

5. Jak wypłącacie pieniądze ?
- Wypłacamy poprzez system paypal


6. Jaki maksymalnie duży plik mogę wrzucić
- Limi to 50 MB .

8. Czy nauczycie mnie jak zarabiać ?
- Tak mamy przeszkoloną załoge do tego !


Vitamupload.com – Teraz możesz zarabiać, poprzez dzielenie się swoimi plikami.

Nowi użytkownicy którzy nie wiedzą jak zarabiać, a chcą otrzymać pomoc i nisze.
Proszeni są o wysyłanie zgłoszeń na email [email protected]


[Obrazek: bannercopyb.png]

http://www.vitamupload.com
http://www.vitamupload.com/forum


RE: vitamupload.com więcej dla użytkownika - bebek0304 - 28-10-2011 18:35

To serwis typu gdzie żeby pobrać plik trzeba wypełnić ankietę lub zrobić zadanie?


RE: vitamupload.com więcej dla użytkownika - vitam - 28-10-2011 19:29

Tak to tego typu serwis, tylko że mamy specjalną kadre, która nauczy nowych jak zarabiać na tego typu serwisie, podsunie nisze, oraz wspomoże programami


RE: vitamupload.com więcej dla użytkownika - vitam - 01-11-2011 17:16

Pierwsze wypłaty zostały wysłane !

[Obrazek: eqyladv.jpg]
[Obrazek: nr3iz.jpg]


RE: vitamupload.com więcej dla użytkownika - rasta - 01-11-2011 17:44

Czy są darmowe oferty dla Polski Smile ?


RE: vitamupload.com więcej dla użytkownika - biurwi - 01-11-2011 22:18

chciałem ściągnąć swój plik żeby zobaczyć czy działa i eset blokuje mi stronę( pisze ze trojan). A ogólnie mógłbyś mi wytłumaczyć co i jak w tym serwisie trzeba robić?


RE: vitamupload.com więcej dla użytkownika - vitam - 05-11-2011 20:49

Darmowe oferty, dla Polski pracujemy nad tym, każdy kto chce otrzymać pomoc niech piszę na [email protected], od przyszłego tygodnia wprowadzamy nową akcje Smile


RE: vitamupload.com więcej dla użytkownika - vitam - 09-11-2011 12:14

Użytkownicy, ogłaszamy że własnie ruszyła promocja, która będzie trwała od dnia dzisiejszego do 1 grudnia, otóż od dnia dzisiejszego każdy użytkownik dostaje 80 % zarobków za pobranie (reszta serwisów daje maksymalnie 60 %), dodatkowo wprowadziliśmy mirror z bardzo dużą ilością ofert, także wprowadziliśmy dla was promotor filmów, wystarczy że zgłosicie się na [email protected] a pomożemy wam wypromować wasz film, oraz damy rady jak można zarobiać inaczej niż metodą youtube.
Zarejestruj się już dziś i zarabiaj z vitamupload.com !


RE: vitamupload.com więcej dla użytkownika - xxxwojtek1991xxx - 08-12-2011 00:54

ja wypełniam ankiete i dalej nie moge pobrac Sad tylko straciłem za wysłanie sms