Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Jaka nagroda za zlistera ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Jaka nagroda za zlistera ? (/Temat-Rozwiazane-Jaka-nagroda-za-zlistera-4513)

Strony: 1 2


[Rozwiązane]Jaka nagroda za zlistera ? - mikolaj90 - 04-04-2010 19:12

Siema


Wiem, że nie wiadomo, co lockerz wysyła za zdobycia zlistera tylko coś innego, ale na pewno są osoby, które zdobyły tego zlistera i mam pytanko. Dostaliście email od Lockerz, w którym było info jakieś o nagrodzie ?

Pozdro Cool


RE: Jaka nagroda za zlistera ? - Gonzo - 04-04-2010 20:54

tak
"Dear Mateusz,

Congratulations on becoming a Z-Lister. You are now a member of a very exclusive group of early members. As a member of the Z-List, you will enjoy lots of benefits, including making DOUBLE PTZ every time you log in, answer dailies, invite friends, and
watch videos on PLAY!

We will introduce our new Z-List program this summer, complete with a new package of perks designed exclusively for Z-Listers. While the final package is still top secret, we can say that you'll receive a stylish and sure-to-be envied digital survival kit. We're also going to invite you to be our special guest at events and private sales. We'll contact you within the next couple of months with more information and exciting announcements. For now, just hang tight and enjoy your double PTZ!

Thanks for being a Lockerz member and for achieving Z-List status. Stay tuned as we introduce even more ways for you to earn and use PTZ.

Sincerely,
The Lockerz Crew

Lockerz
Pittsburgh, PA, USA"

z tego wynika że dostanę "cyfrowy zestaw przetrwania" jeszcze nie wiem co to ale napewno coś fajnego


RE: Jaka nagroda za zlistera ? - Isoshi - 04-04-2010 21:03

ciekawe co to jest...


RE: Jaka nagroda za zlistera ? - mikolaj90 - 05-04-2010 18:31

Siema

Właśnie dostałem od nich email z informacją zdobycia z-listera <huh>

Jest to digital survival kit. Jeżeli nie wiecie co to jest zapraszam na tą stronę: http://www.amazon.com/Digital-Survival-KIT-Sensor-Eclipse/dp/B000PNGM18

Pozdro


RE: Jaka nagroda za zlistera ? - szczypior20 - 05-04-2010 18:41

hmmm......
Price: $22.95

dosyc wartosciowa ta nagrodaSmile


RE: Jaka nagroda za zlistera ? - Magnus - 05-04-2010 18:45

Niezłe Smile Nawet trochę kosztuję


RE: Jaka nagroda za zlistera ? - koval69 - 08-04-2010 20:35

wolalbym zamiast tego dostac koszulke ;/ to mi sie wydaje jakies oklepane, ale pewnie maja za duzo tego - nikt nie kupuje wiec musza sie tego pozbyc


RE: Jaka nagroda za zlistera ? - Miu - 08-04-2010 20:58

z tego co wyczytałem na necie to jakiś zestaaw do czyszczenia matrycy w aparatach Wink
ale kosztuje koło 120 zł w polsce,także ładnie Big Grin


RE: Jaka nagroda za zlistera ? - aqua-chan - 08-04-2010 20:59

Ych, kijowe to jest :| Skorzystają na tym tylko moi rodzice, bo mają lustrzankę której nie mogę dotknąć nawet palcem :/ Wolałabym już nawet taki kubeczek, a nie...

Ciekawe co dadzą później jak to im się skończy Tongue


RE: Jaka nagroda za zlistera ? - cinexik - 08-04-2010 22:29

ehh...
pozniej pewnie papier toaletowy albo balsam do ciala...
koszulki sa najlepsze^^