Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Zmiana pytania dotyczące lockerz - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [Zamknięty]Zmiana pytania dotyczące lockerz (/Temat-Zamkniety-Zmiana-pytania-dotyczace-lockerz-451)



[Zamknięty]Zmiana pytania dotyczące lockerz - jacekchr4 - 19-12-2009 18:26

Proponuję podzielić to na podkategorie typu brak naliczania znajomych, nie przyznaje punktów, problem z-list itp.


RE: Zmiana pytania dotyczące lockerz - luq - 22-12-2009 16:34

bardzo dobry pomysł, ponieważ każdy, by wiedział czy ktoś miał taki problem jak on.


RE: Zmiana pytania dotyczące lockerz - Mathis K - 23-12-2009 14:47

no mi tez to pasuje nie bedzie tz.syfu;]


RE: Zmiana pytania dotyczące lockerz - Hrystek - 23-12-2009 22:59

Ja jestem za nie. To nie będzie potrzebne. Jak ktoś będzie miał problemy to będzie używał opcji szukaj.


RE: Zmiana pytania dotyczące lockerz - Alcor - 23-12-2009 23:00

Właśnie opcja szukaj nie gryzie. Big Grin


RE: Zmiana pytania dotyczące lockerz - Marello - 24-12-2009 08:16

To nie ma przyszłości Lockerz naprawi to po świętach i co zrobimy z tymi kategoriami ? Jestem na nie.


RE: Zmiana pytania dotyczące lockerz - Admin - 24-12-2009 11:09

zamykam


[Zamknięty][Zamknięty]Zmiana pytania dotyczące lockerz - Killer - 19-03-2011 10:05

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.