Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zarobić na nowy komputer ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Jak zarobić na nowy komputer ? (/Temat-Jak-zarobic-na-nowy-komputer-45089)

Strony: 1 2 3 4


Jak zarobić na nowy komputer ? - rasta - 27-10-2011 13:20

Witam,
Od paru miesięcy zbieram na nowy komputer, mam fatalny sprzęt, dlatego postanowiłem kupić nowy. Próbowałem swoich sił na "Wupload, Filesonic" itp lecz zarobiłem, zaledwie 3$ przez miesiąc. Aktualnie proboje swoich sił na Sharecash itd, ale ten komputer nie jest w stanie zrobić nawet ciekawych filmów, którymi mógłbym zainteresować ludzi do ściągania. Uzbierałam trochę kieszonkowego, ale nie jest tego zbyt wiele zaledwie 350zł. Nie mam czasu pracować "roznosić ulotek" itp. Chciałbym się dowiedzieć, może wy macie dla mnie jakieś rady, którymi wkońcu mógłbym zarobić na ten swój wymarzony komputer.

Za dobre rady daje +
Za najlepsze wysyłam $$ jak coś zarobie Wink

Pozdrawiam


RE: Jak zarobić na nowy komputer ? - ptasior - 27-10-2011 13:28

Dołączam się do pytania,na sc zarabiam średnio 30$ miesięcznie to mało żeby już mieć na wiosne Ps3 nawet używanego.


RE: Jak zarobić na nowy komputer ? - Dermen - 27-10-2011 18:51

zarabiam na wupload 3-5$ dziennie chętnie pomogę za rejestrację z refa Smile
napisz na gg 38201654


RE: Jak zarobić na nowy komputer ? - lord101 - 28-10-2011 21:50

Najlepiej postawić swoją stronę (blog) i na tym zarabiać z programów partnerskich


RE: Jak zarobić na nowy komputer ? - Fan Kasy - 29-10-2011 18:04

Albo dobrze zainwestować i odbierać dywidendy...


RE: Jak zarobić na nowy komputer ? - rulller - 31-10-2011 10:43

można też grając w ruletkę tylko trzeba pamiętać o trzymaniu się zasad ja spróbowałem i jak narazie moge polecić
Więcej informacji można uzyskać na stronie ...[wymoderowano scam/spam]


RE: Jak zarobić na nowy komputer ? - muton1997 - 13-11-2011 19:44

Jak masz dużo znajomych to polecam buxy. Big Grin


RE: Jak zarobić na nowy komputer ? - radekb29 - 13-11-2011 20:53

Powiem tyle w żadne buxy, surfbary się nie opłaca bawić bo szkoda twojego czasu jedyne co jest warte uwagi to Upload ten z ofertami i ten bez, sam jakoś nie potrafię zarobić ale jak patrzę na wypłaty niektórych z takich serwisów to mnie skręca... Ja nie wiem jak zacząć i od czego, jakby ktoś był chętny pokierować mną to zapraszam na gg 7507375 oczywiście za refa (up z ofertami) Smile

PS. Ptasior nie wiesz ile ja bym oddał za to żeby tyle zarabiać... a ty jeszcze narzekasz. No comment


RE: Jak zarobić na nowy komputer ? - Killer - 14-11-2011 00:39

Jak czytam takie tematy to płakać mi się chce, jeśli w ciągu miesiąca na filesonicu zarobiłeś 3$ to albo jesteś kaleką albo w ogóle się nie przyłożyłeś.
Tam nawet idiota jest bez większych problemów zarobia 3$ na dzień wystarczą odrobina chęci i poświęconego czasu. Linków do filmu nie chciało Ci się wrzucać? sądzisz że jak na darkwarez napiszesz 2 posty w miesiącu to będziesz zarabiać 100$ dziennie?

Co do cashfila/firecasha to skoro nie radzisz sobie ze zwykłym wklejaniem linków na darkwarez to tutaj na twoim miejscu nawet bym nie próbował. Mimo że na sharecashu zarabia się kilkanaście razy więcej to mając dwie lewe ręce i lenia - nie dasz rady. Masz badziewnego kompa? to jeszcze gorzej.

ps. mała dygresja - buxom mówmy stanowcze nie - zerowa kasa i często są zamykane.

TEN TEMAT JEST ŚWIETNYM PRZYKŁADEM - Dla tych którzy proszą mnie by zostać moim refem, nie biorę świeżaków, nie biorę też ludzi świeżo zarejestrowanych z 5cioma postami na refów bo albo im się nie chce albo nie mają zapału. A co z tego że zarobie na nich kilkanaście dolarów, więcej czasu w nich zainwestuje niż są warci - KAŻDY Z WAS JEST W STANIE SAM DOJŚĆ DO TEGO CO JA I ZARABIAĆ PO KILKADZIESIĄT $$ DZIENNIE!
Wiem tyle samo co wy, a zarabiam około 50$ dziennie, fakt faktem mam już trochę stażu i początek też nie był bajkowy - przeważnie trzeba trafić w nisze, która zawsze korzystnie wpływa na stan konta, jednak gdybym nie spędzał przy tym grubych godzin to nie miałbym takiego profitu. Na forum jest mnóstwo osób które mają powyżej 500$ miesięcznie. Kiedyś się chwaliły - teraz przestały z wiadomych przyczyn (pozdro dla panów w czarnych garniturach o smutnych minach).
Nie miałem zamiaru nikogo tym postem obrazić, po prostu weźcie się za siebie bo żadnej specjalnej wiedzy nie trzeba mieć by zbijać kokosy, wszystko co Wam potrzeba już jest napiasne na forum, wystarczy przeczytać, pomyśleć i zacząć zarabiać. Wiadomo że najprościej płakać i czekać na złoty środek - jednak takiego nie znajdziecie - praca praca i jeszcze raz nisza !

I zapamiętajcie sobie moje złote przysłowie,
Inteligencję człowieka można zobaczyć w tym, jak zarabia pieniądze Wink

Pozdrawiam


RE: Jak zarobić na nowy komputer ? - Qwik - 16-11-2011 22:08

Po prostu trzeba dążyć w tym co się robi i nie odpuszczać po kilku dniach bo efektów nie widać.