Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Problem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Problem (/Temat-Rozwiazane-Problem-4504)



[Rozwiązane]Problem - matiss34 - 04-04-2010 17:18

Witam byla zmianka o tym ze ogladanie filmow to nie ich wina tylko dostawcow internetu. Chcialbym sie zapytac co mam im powiedziec bo nie powiem ze filmy na lockerz mi nie chodza... (wiem ze byl taki temat sry ale nie moge znalezc) A po drugie to czyt moge jakos samemu temu zaradzic bo np na lockerz moglem zawsze wchodzic ale jak byl restock to nigdny wbic nie moglem i etraz po tym restocku tez jakos nie moge wbic. Czy to wina dns? Jak go moge zmienic albo co zrobic bym ciagle mogl wbijac na lockerz i na restocki bez zadnego kombinowania itp!


RE: Problem - Lookso - 04-04-2010 17:45

http://www.zarabiam.com/showthread.php?tid=3657
Zmień sobie DNS tak jak w linku i będą Ci śmigały filmiki Wink


RE: Problem - Daminn - 04-04-2010 18:06

W dziale Poradniki co drugi tyczy się Filmów -.-
http://zarabiam.com/showthread.php?tid=4482&pid=49805#pid49805


RE: Problem - matiss34 - 04-04-2010 19:19

1. Widze ze mnie nie zrozumieliscie ja nie chce ogladac filmow bawiac sie przy tym ze muse se jakies dns ustawic chce miec cos takiego ze jak ustawie to nie bede musial tego wylaczac i bede z tym mugl wbijac na kazda strone i na restocki tez!
2. Czy jak ustawie dns to potem msuze go wylaczac? czy moge wbijac na inne strony i normalnie kozystac i czy na restocki wbijac spokojnie
3. Co zrobic by na restocki wbijac bez problemu bo narazie nie moge a jak bym chcial zadzwonic do mojego dostarczyciela neta co co mu moge powiedziec?

Prosze odpowiedziec na pytanie 1, 2, 3 THX


RE: Problem - Daminn - 04-04-2010 21:13

1. Z DNS można normalnie używać neta
2. Nie musisz
3. Strona ci nie wchodzi? Wyczyść ciasteczka w przeglądarce. Podczas restoków strona zamula, także to normalne.

Używaj polskich znaków, znaków interpunkcyjnych i poćwicz ortografię.


RE: Problem - rafal95 - 04-04-2010 21:16

polecam program freeVPN laczysz sie z USA serwerem i chodza filmiki


RE: Problem - Tech - 04-04-2010 22:26

(04-04-2010 21:16)rafal95 napisał(a):  polecam program freeVPN laczysz sie z USA serwerem i chodza filmiki

Taa proxy, za to można otrzymać bana.


RE: Problem - waski88 - 04-04-2010 23:07

(04-04-2010 22:26)Tech napisał(a):  
(04-04-2010 21:16)rafal95 napisał(a):  polecam program freeVPN laczysz sie z USA serwerem i chodza filmiki

Taa proxy, za to można otrzymać bana.
ja to uzywam od dluzszego czasu i zadnegoa bana niet choc pare razy DNS tez uzywalem


RE: Problem - szulakaluble - 04-04-2010 23:26

Ban nie bedzie od razu....poczekaja az zamowisz nagrode i wtedy ci go dadza


[Rozwiązane][Rozwiązane]Problem - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.