Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
GTA V zapowiedziane - Trailer już jest! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Pokój Gracza (/Forum-Pokoj-Gracza-108)
+--- Wątek: GTA V zapowiedziane - Trailer już jest! (/Temat-GTA-V-zapowiedziane-Trailer-juz-jest-45006)

Strony: 1 2 3 4 5 6


GTA V zapowiedziane - Trailer już jest! - DDK - 25-10-2011 13:29

Cytat:
Rockstar Games przerwało milczenie na temat kolejnej części swojej najlepiej sprzedającej się serii - Grand Theft Auto - i oficjalnie zapowiedziało jej piątą część.

[Obrazek: gta_v_600x537.jpg]

Jak na razie jedyne co zostało pokazane to logo na stronie firmy oraz zapowiedź trailera, który pojawi się drugiego listopada, czyli za mniej niż tydzień.

Jeszcze niedawno Dan Houser, jeden z założycieli Rockstara, rozmawiał z serwisem IGN o tym, że projekty z otwartym światem wciąż będą w firmie powstawać, ale ich nazwa nie jest aż tak ważna.

Plotki o piątym GTA pojawiały się już od dłuższego czasu, choćby w planach finansowych firmy na przyszły rok, które mówiły o jeszcze nienazwanych projektach.

Źródło: gry.wp.pl

RockstarGames: http://www.rockstargames.com/


RE: GTA V zapowiedziane - WilkuNSX - 25-10-2011 13:30

Zegar uderzył ! Zaczęło się wielkie odliczanie !


RE: GTA V zapowiedziane - Marello - 25-10-2011 13:34

ŁAŁ! Z niecierpliwością czekam! Ps może przed wakacjami na konsole wyjdzie Big Grin


RE: GTA V zapowiedziane - Tech - 25-10-2011 13:38

Heh, uprzedziłeś mnie Tongue

Świetnie, Rockstar zwlekało tak długo, że w końcu musiało się coś wydarzyć. Genialnie, że tylko tydzień musimy czekać na pierwszy trailer. Smutno mi tylko, że to "V" jakoś za bardzo nie przypomina klimatów Vice City, a i same "pięć" w tytule oznacza, że najprawdopodobniej do Miami w stylu GTA nie powrócimy Sad

PS. Ciekawe czy to przypadek, że taki news ukazał się akurat w dniu światowej premiery Battlefield 3?


RE: GTA V zapowiedziane - WilkuNSX - 25-10-2011 13:46

(25-10-2011 13:38)Tech napisał(a):  PS. Ciekawe czy to przypadek, że taki news ukazał się akurat w dniu światowej premiery Battlefield 3?
To jest takie podwójne ŁAŁ , dla graczy Wink . Odliczanie do trailera !
http://odliczanie.net/Trailer-GTA-V,6523/


RE: GTA V zapowiedziane - Tech - 25-10-2011 13:55

Chodziło mi bardziej o to czy Rockstar nie chciało przyćmić premiery BF3. No bo od kilku tygodni/miesięcy jest straszny 'boom' na BF3, wszyscy się tym podniecają strasznie itp, a prawda jest taka, że jak Rockstar zapowiada nowe gta to wszystkie inne informacje o grach pozostają w cieniu i zaczyna się spekulowanie Big Grin


RE: GTA V zapowiedziane - Scoobyx - 25-10-2011 13:55

Fajnie.
Oby tylko na PC wymagania były wyższe niż w IV. Grafika, żeby była lepsza chociaż.


RE: GTA V zapowiedziane - tomsonFCB - 25-10-2011 14:21

Nareszcie! Niesamowicie się cieszę Big Grin Uwielbiam GTA i już od dłuższego czasu czekałem na zapowiedź a tu proszę jaka miła niespodzianka po przyjściu ze szkoły Big Grin Już zaczynam kase odkładać, żeby na ps3 kupić Tongue


RE: GTA V zapowiedziane - Youtuber - 25-10-2011 15:54

Ale zobaczcie że na stronie żadna podstrona nie działa i mogli poprostu shackować stronę i dodać obrazek


RE: GTA V zapowiedziane - Satan - 25-10-2011 16:03

Imo San Andreas, wnioskuje to z stylu tego V Tongue Czcionka przypomina mi czcionkę z San Andreas Tongue
[Obrazek: bljo.jpg] [Obrazek: ueef.jpg]
Podobne trochę, prawda ? :E I jeszcze styl tej wstążki jest taki hiszpański, czyli wnioskuję że ameryka łacińska, Hiszpania. Tongue