Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Musikeo Sposób na 20$Pass i Ipass - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Musikeo Sposób na 20$Pass i Ipass (/Temat-Musikeo-Sposob-na-20-Pass-i-Ipass-45005)

Strony: 1 2


Musikeo Sposób na 20$Pass i Ipass - Pablo1979 - 25-10-2011 13:13

Witam wszystkich zainteresowanych
Jeśli byście chcieli sobie wygrać kody 20$Pass lub inne nagrody to zapraszam do rejestracji do tych programów :

http://astronomium.pl/user/signin/ref/7642/ ten jest po Polsku prosta rejestracja
http://www.musikeo.com/inscription.php?parrain=PJKKIELCE ten po francusku
tutaj opis rejestracji
[Obrazek: 16j1vmg.jpg]
[Obrazek: 6zwqdj.jpg]
Menu strony
[Obrazek: 2e1xcg9.jpg]
Szczegółowy opis jak poruszać się po stronie tutaj:
http://www.pjkkielce.orangespace.pl/pass/


RE: Musikeo Sposób na 20$Pass - Pablo1979 - 15-12-2011 11:06

Podbijam temat i zapraszam. 20$Pass w zasięgu Twojej ręki Idea


RE: Musikeo Sposób na 20$Pass - tomazzi - 15-12-2011 14:01

co do miusikeo to stronka fajna wyglądem ale utopią jest zbieranie na niej na kody a tym bardziej na 20$pass
koszt kodu to 150 000 pkt
co w przypadku dziennych zarobków w skali 2000-2500 daje nam ponad 2 miesiące zbierania na jeden kod - stronka bez inwestowania czyli aktywacji w nią kodów jest nie opłacalna - są lepsze strony gdzie znacznie szybciej nazbiera się pkt i szybciej mamy kody niż 1 na 2 miesiące
oczywiście fajną alternatywą są klany ale kółko się zamyka - by poczuć dopływ pkt z danych zmagań klanowych = trzeba aktywować kody i rozegrać z nich partie - bez kodów ta stronka jest do opcji " odpuść ją sobie bo szkoda czasu"


RE: Musikeo Sposób na 20$Pass - mysza5000 - 15-12-2011 16:22

ja wczoraj wykupiłam 20$pass długo zbierałam około 3 miesięcy i więcej nie zbieram na tej stronie


RE: Musikeo Sposób na 20$Pass - Pablo1979 - 21-12-2011 20:32

Pozwolisz że z Tobą się nie zgodzę wystarczy kilku dobrych poleconych i jesteś w stanie w ciągu miesiąca zdobyć kilka 20$pass. Co widać na załączonym obrazku.Do następnego mi już nie wiele brakuje. Nie inwestuje w stronę , jestem w klanie. Według mnie jest ona opłacalna.
[Obrazek: 32znlns.jpg]


RE: Musikeo Sposób na 20$Pass - tomazzi - 22-12-2011 17:19

pablo o ile mi wiadomo by mieć coś z poleconych trzeba posiadać rangę vip - koszt zdobycia rangi vip to 100 kodów miusik lub 50 miusik+ a 50 euro to nie są małe pieniądze ...
chyba, że się mylę i coś na zwykłej randze bez vip się z poleconych otrzymuje...

wybacz ale ciężko znaleźć "jeleni" którzy sami będą klikać na kod 3 miesiące by polecający miał szybciej - ta stronka bez aktywacji kodów i bez poleconych jest nie oplacalna - są 1000 razy lesze serwisy od tego w których bez aktywacji kodów i bez poleconych zbiera się dużo szybciej i kupuje się kody w sklepiku

gratulować ci tylko iż znalazłeś "jeleni" refów co klikają 3 miesiące na 1 kod a ty dzięki temu masz kody szybciej


RE: Musikeo Sposób na 20$Pass - Pablo1979 - 23-12-2011 17:47

Powiem tak wcale nie trzeba mieć vipa.Jeżeli nasz polecony jest obrotny to uwierz mi potrafi zdobyć bardzo dużą ilość punktów i dla siebie i dla ciebie. Na tej stronie jeśli jesteś w klanie jest pewien sposób który pozwala zdobyć więcej punktów dla klanu a co za tym idzie w ostatecznym rozrachunku dla Ciebie.Każdy mój polecony jeśli utrzyma się miesiąc i dostanie się do klanu dostaje ode mnie ten patent i dzięki temu mogą sami dużo punktów nabić i mnie pomóc Smile. Aha nie lubię jeśli poleconych nazywa się "jeleniami" dzięki tym ludziom Ty, ja i inni mogą zarabiać jakąś tam kasę także należy im się szacunek ,zresztą ja ze swoimi poleconymi jestem w stałym kontakcie i naprawdę dzięki temu wielu z nich już sobie nieźle radzi.A tak w ogóle Wszystkiego najlepszego z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia dla Ciebie tomazzi i dla wszystkich czytających ten wątek,oraz całej ekipy zarabiam.com


RE: Musikeo Sposób na 20$Pass - Pablo1979 - 17-01-2012 17:06

Podbijam temat i zapraszam
[Obrazek: 46860.gif]


RE: Musikeo Sposób na 20$Pass - Pablo1979 - 25-01-2012 11:47

Kolejne kody otrzymane Smile
[Obrazek: mh6wm.png]
Serdecznie zapraszam
[Obrazek: 46860.gif]


RE: Musikeo Sposób na 20$Pass - Pablo1979 - 11-02-2012 08:53

Podbijam temat serdecznie zapraszam do zapisu teraz jeszcze bardziej strona jest przydatna gdyż w Dolarku zaszły zmiany ,nie można już generować 20$Pass przed zleceniem pierwszej wypłaty .