Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zarobić efektywnie na pisaniu programów w internecie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Jak zarobić efektywnie na pisaniu programów w internecie? (/Temat-Jak-zarobic-efektywnie-na-pisaniu-programow-w-internecie-44981)



Jak zarobić efektywnie na pisaniu programów w internecie? - marc_xxx - 24-10-2011 17:46

Witam.
Jak efektownie zarobić w internecie? Potrafię robić strony, ogłaszałem się na stronach takich jak tablica.pl ale jakoś nie miałem zleceń. Potrafiem też programować w c++ (średnio). AA i dodam że jestem niepełnoletni Jerk Proszę o wyrozumiałość i pomoc Wink


RE: Jak zarobić efoktownie zarobić w internecie? - adrick1197 - 24-10-2011 18:01

daj opis na gg ze robisz strony
zaoferuj sie na oferia.pl
zlecenia.przez.net
na pewno cos sie znajdzie


RE: Jak zarobić efoktownie zarobić w internecie? - Admin - 24-10-2011 18:30

Rób programy użytkowe pod masy, jeśli nie masz pomysłu to napisz do mnie wymyśle Ci rzeczy na których na pewno zarobisz.


RE: Jak zarobić efektywnie na pisaniu programów w internecie? - szy1sw - 07-12-2011 18:28

Strony w jakim języku robisz? Html(nic nie zarobisz) czy może php, java itp?