Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Post: #1 Zarabiaj dużą kasę uploadując - [REFTBACK 50%!] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Post: #1 Zarabiaj dużą kasę uploadując - [REFTBACK 50%!] (/Temat-Post-1-Zarabiaj-duza-kase-uploadujac-REFTBACK-50-44968)



Post: #1 Zarabiaj dużą kasę uploadując - [REFTBACK 50%!] - Curtis5033 - 24-10-2011 13:42

Witaj!
Przedstawie Ci tutaj sposob na stosunkowo latwy zarobek


Wstęp:
Od jakiegoś czasu trudnię się uploadingiem, który jest stosunkowo prostym sposobem na zarobienie całkiem niezłej kasy. Jeśli chcielibyście też sobie dorobić tym sposobem zapraszam do mnie. Myślę, że nie mam po co tłumaczyć tutaj na czym to polega, bo każdy mniej więcej to rozumie. Mam nadzieję, że uda mi się z wami nawiązać owocną współpracę poprzez rejestrację z moich reflinków co da nam obopólną korzyść, zapraszam do mnie na GG: 36020581

Co oferuję?
Reftback 50% - czyli ja dostaje 20% z tego co zarobisz automatycznie - to moj profit z poleconych. Oddaje Ci z powrotem 50% z tego, czyli masz dodatkowe 10% zarobkow i to wlasnie nazywamy reftbackiem
Przykladowo zarobisz 100$, ja mam z tego 20$ ale dzielimy to na pol i oboje mamy dodatkowe 10$! Dzieki temu rejstrujac sie z mojego ref linka zarobisz więcej niż rejstrujac sie normalnie.
Konta premium - czasem narzucają mi się konta premium na kilku z serwerów, które przekazuje najbardziej aktywnym reffom.

Oraz wszelaką pomoc, np:
- pomoc w wyborze serwera, na który zamierzasz wrzucać pliki.
- pomoc w uploadowaniu, czyli techniki wrzucania plików.
- listę najbardziej ruchliwych for, na które wrzucamy swoje linki. Ale nie taką listę, którą znajdziemy na googlach tylko taką, z której sam korzystam, starannie dobraną. Oraz podpowiem Ci jakie pliki przynoszą największe zyski.
- pomoc w wyplacaniu pieniedzy.

Pozdrawiam


Post: #1 Zarabiaj dużą kasę uploadując - [REFTBACK 50%!] - Admin - 25-10-2011 10:39

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.