Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kradzież - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Kradzież (/Temat-Kradziez-44937)



Kradzież - Miko1029 - 23-10-2011 17:08

Witam,
mam problem ponieważ z mojego PP zniknęło około 200zł. Ktoś dostał się do mojego hasła i wysłał sobie pieniądze. Sam jestem sobie winien ponieważ hasło było takie samo jak do maila. I tu mam pytanie czy jest jakiś sposób na odzyskanie tych pieniędzy?

Pozdrawiam.


RE: Kradzież - cpr - 23-10-2011 17:43

(23-10-2011 17:08)Miko1029 napisał(a):  Witam,
mam problem ponieważ z mojego PP zniknęło około 200zł. Ktoś dostał się do mojego hasła i wysłał sobie pieniądze. Sam jestem sobie winien ponieważ hasło było takie samo jak do maila. I tu mam pytanie czy jest jakiś sposób na odzyskanie tych pieniędzy?

Pozdrawiam.

No jasne. Jak mniemam wysłał sobie na PP bo na konto banko nie mógł.
Sprawa jest prosta- masz dane na które sobie wysłał więc możesz się z nim skontaktować.
Sprawę możesz zgłosić do PayPal'a- oba konta zostaną zawieszone do czasu wyjaśnienia sprawy.
Zawsze też zostaje Policja Smile


RE: Kradzież - qele244 - 23-10-2011 17:48

Miałam podobną sytuację. Zgłoś do PP oni się tym zajmą i zwrócą Ci pieniądze.


RE: Kradzież - Miko1029 - 23-10-2011 18:13

Wysłałem do nich ten formularz(do 10 dni na rozwiązanie sprawy) liczę na zwrot pieniędzy. Nie chce zakładać nowego tematu i mam jeszcze jedno pytanie. Czy z PP mogę sobie kasę na konto bankowe wypłacić?


RE: Kradzież - qele244 - 23-10-2011 18:20

(23-10-2011 18:13)Miko1029 napisał(a):  Wysłałem do nich ten formularz(do 10 dni na rozwiązanie sprawy) liczę na zwrot pieniędzy. Nie chce zakładać nowego tematu i mam jeszcze jedno pytanie. Czy z PP mogę sobie kasę na konto bankowe wypłacić?



Do póki nie masz zablokowanego konta PP (System nie zablokuje po zgłoszeniu tej kradzieży) to możesz - jesli masz powiązaną kartę oczywiście


RE: Kradzież - CMRR - 23-10-2011 18:22

TakSmile


RE: Kradzież - Miko1029 - 23-10-2011 19:05

OK dziękuje za udzielenie odpowiedzi na moje pytania. Myślę ,że odzyskam pieniądze. Temat do zamknięcia.

@Edit Pieniądze już wróciły nawet nie spodziewałem się ,że będą tak szybko ;]