Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Konto Z USA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Konto Z USA (/Temat-Rozwiazane-Konto-Z-USA-4490)



[Rozwiązane]Konto Z USA - kiler1500 - 04-04-2010 12:34

Witam zastanawiam czy można mieć konto np od jakiegoś amerykana który je używał w USA dostaje od niego passport i login i używam je w europie.
Zmieniam wszystkie dane na siebie i dla kogo punkty bije dla europy czy dla USA od czego to zależy od DNS i IP czy od czegos innego.
Jak byśmy redstok wygrali (reszta świata )czy wtedy mogę wybrać nagrodę.


RE: Konto Z USA - DJAd1 - 04-04-2010 12:42

Walka już dawno sie rozegrała i wygrała Reszta Świata czyli My... Sprawdź w My Account jakie masz państwo od niego zależy dla kogo bijesz ptz Smile


RE: Konto Z USA - kiler1500 - 04-04-2010 12:54

to ja wiem że walka się juz zakonczyła tylko chcem sobie kupić konto w USA
I chcem bić punkty dla polaków nie dla USA chodzi o to czy jeśli konto zostało założone w usa a bedzie użytkowane w polsce to dla kogo bede punkty bił


RE: Konto Z USA - Adik1818 - 04-04-2010 13:34

@up
Nie ma walki o restock, więc nie nabijasz PTZ ani dla polaków ani dla USA


RE: Konto Z USA - Davids69 - 04-04-2010 13:55

Wy udajecie czy naprawde tacy glupi?? W statystykach sie nabija. Zadal pytanie to mu odpowiedzcie a nie pajacujecie.
PS. Zalezy co napiszesz w kraju. Jak polska to bije dla polski jak USA to analogicznie Tongue


Wesolych Swiat


RE: Konto Z USA - DJAd1 - 04-04-2010 14:49

Davids69 wypraszam sobie napisałem WYRAŹNIE aby sprawdził w My Account jakie ma państwo bo to od tego zależy dla kogo bijesz Poland-Polsce ..


RE: Konto Z USA - Greg0rr - 04-04-2010 17:05

A masz konto z USA, że robisz taki temat ?


RE: Konto Z USA - Aja - 04-04-2010 17:12

Topic: Nie ma walki punkty bilo sie w zaleznosci od tego co miales w "My Account"

A ja mam dość podobne pytanie to nie bede robic nowego topica, dostałem od kumpla acc bo juz skonczyl z lockerz czy moge poprostu zmienic dane na chama i sie nie przejmowac czy oni sprawdzaja historie danych w my account?


[Rozwiązane][Rozwiązane]Konto Z USA - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.