Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik Z-listera - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Boty, Makra, Autouzupełnienia (/Forum-Boty-Makra-Autouzupelnienia-83)
+------ Dział: Poradniki ! (/Forum-Poradniki-14)
+------ Wątek: Poradnik Z-listera (/Temat-Poradnik-Z-listera-449)

Strony: 1 2 3


RE: Poradnik Z-listera - Kilol - 23-02-2010 17:09

Co wy z tym podaniem wszyscy.Tongue Żadnego podania nie musisz pisać. Jedynie co musisz zrobić, to CZEKAĆ.


RE: Poradnik Z-listera - Daminn - 23-02-2010 17:23

Też właśnie się zdziwiłem. Poco ich prosić skoro wiedzą że zdobyłeś zlistera. Czyli pozostaje czekać na emaila od Lockerz w którym będzie że koszulka została wysłana?


RE: Poradnik Z-listera - sheva - 23-02-2010 18:39

(19-12-2009 18:02)Enemy napisał(a):  2.Wysłałeś ekipie LOCKERZ swoje podanie o koszulkę wraz ze swoimi danymi? Nie otrzymujesz wiadomości?... Czekaj spokojnie, Nie zapomną o Tobie Smile


Autor w pierwszym poście pisze o podaniu.. wiec pytałem ;d


RE: Poradnik Z-listera - dar_ole - 08-03-2010 14:40

mam pytanie. zlist podwoi moje dotychczasowe ptz czyli jak mam 100 to bede mial 200? czy sprawi ze zamiast zarabiac 2ptz za film zgarne 4ptz ?? Wiem ze smierdzi offtopem ale nie ma sensu zakladac nowego tematu. jak wygram 'guarantee your prize for 250ptz' to prucz tego musze jeszcze miec 250 ptz na nagrode nie?


RE: Poradnik Z-listera - Daminn - 08-03-2010 15:03

Nie podwoi twoich dotychczasowych ptz! Podwoi tylko zdobywane ptz z 2 na 4. Na wszystko, nie tylko na filmy.