Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
punkcik.ctwg.pl = wielki scam i oszustwo - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: punkcik.ctwg.pl = wielki scam i oszustwo (/Temat-punkcik-ctwg-pl-wielki-scam-i-oszustwo-44895)

Strony: 1 2 3 4


punkcik.ctwg.pl = wielki scam i oszustwo - machu123 - 22-10-2011 15:38

Witam wszystkich użytkowników naszego forum i obecnego admina tego serwisu dzahera.

Jak już wszyscy wiemy istnieje takowy serwis który nazywa się punkcik. Lecz nie jest to serwis uczciwy. Ani on ani główne CTWG nie ma założonej działalności i nie odprowadza podatków. Do tego nie wszystkie nagrody są wysyłane( jako przykłąd weżmy np. wygrane mp3 uzytkownika k4rol) Nikt chyba nie lubi jak jest naciągany oraz oszukiwany. No właśnie. Dlatego zwracam się bezpośrednio do dzahera o zarejestrowanie działalności oraz utworzenie nipu(co wiąże jest z odprowadzaniem podatku od każdej otrzymanej kwoty i nagrod). W innym przypadku informuje inne służby żeby się tym zajęły. Pisze to równiez jako przestroga dla innych serwisów tego typu. Daję wam 7 dni a jezeli się z tego nie wywiążecie tak jak mowiłem informuje inne służby.
Dziękuje a zarazem pozdrawiam!



RE: punkcik.ctwg.pl = wielki scam i oszustwo - LessiPL - 22-10-2011 20:04

idz sie przewietrzyc frajerze


RE: punkcik.ctwg.pl = wielki scam i oszustwo - Bacian - 22-10-2011 20:04

Zgadzam się z powyższym tekstem !! Ja wygrałem Pendrive 2Gb i jeszcze go nie dostałem ! oszuści ! Nie polecam To jeden Wielki SCAM!!!


RE: punkcik.ctwg.pl = wielki scam i oszustwo - historia - 22-10-2011 20:10

lecz się...Smile

masz tam bana, to odrazu jakieś problemy robisz...


RE: punkcik.ctwg.pl = wielki scam i oszustwo - Bacian - 22-10-2011 20:15

haha !! i tak bym tam nie siedział dłużej , poco ?? żeby coś wygrać i żeby to nie przyszło?? sam się lecz Big Grin


RE: punkcik.ctwg.pl = wielki scam i oszustwo - machu123 - 22-10-2011 20:22

Ja bym am nie siedzaił ze względó prawnych. Punkcik to nielegalna działalność ktorej oby niedługo już niebyło. No chyba że załozo nip i zarejestruja działalność co wiązesie z odprowadzaniem podatkow to nie zgloszęsprawy do sądu


RE: punkcik.ctwg.pl = wielki scam i oszustwo - Youtuber - 22-10-2011 20:24

No ja nie wiem jak to jest ale strona giftonline też nie jest zarejestrowaną firmą i mówią że nie muszą być


RE: punkcik.ctwg.pl = wielki scam i oszustwo - Pati - 22-10-2011 20:50

Weź mózg wymień kolego, pp 15 zł otrzymane po paru dniach a ten .. bo Cie zbanowali to już scam?

owned Big Grin


RE: punkcik.ctwg.pl = wielki scam i oszustwo - Mazurex1 - 22-10-2011 21:08

dostał bana machu123 i teraz się mści.... ja wygrałem PP i myszkę i wszystko otrzymałemSmile PUNKCIK TO NIE SCAM!!!


RE: punkcik.ctwg.pl = wielki scam i oszustwo - machu123 - 22-10-2011 21:19

Ale nielegalny serwis ja tam nie mam bana kolego chyba ze wlepili mi go za to ze to napisałem. Polska to państwo prawa i niestety wszyscy muszą go przestrzegać. Zatakiecoś grozi potezna kara nie wiem czy wiecie. Jezeli nip niezostaniezałozony a działalnośćzarejestrowane serwiszostaniezamkniety