Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Zlist i filmy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Zlist i filmy (/Temat-Rozwiazane-Zlist-i-filmy-4486)



[Rozwiązane]Zlist i filmy - mind - 04-04-2010 10:16

Witam, mam pytanie, kiedy przychodzą gratulacje, że zostałem z listerem oraz czy możecie oglądać inne filmy niż np. bunnies itp.


Pozdrawiam


RE: Zlist i filmy - Tech - 04-04-2010 10:28

Gratulacje powinny ci przyjść gdzieś w przeciągu tygodnia (czasem dłużej). Co do filmików to kliknij TUTAJ.


RE: Zlist i filmy - Kilol - 04-04-2010 10:29

E-mail z gratulacjami i wysyłką koszulki/upominku przyjdzie ci niebawem. Możesz trochę poczekać, lub nie.

Co do filmów, to nie możemy ich oglądać, ale jest poradnik na forum jak je obejrzeć.


RE: Zlist i filmy - mind - 04-04-2010 10:35

Tylko z tymi filmami jest tak, że ja mam radiówke, a mieszkam w małej mieścinie no i znam się z kolesiem który dostarcza mi tego neta (tzw. provider) no i nie chce kombinować za bardzo, bo nie chce mieć problemów ;/


RE: Zlist i filmy - Adik1818 - 04-04-2010 11:14

@up
zmień dna - i tak nie będziesz miał żadnych problemów, ani od dostawcy neta ani od lockerz.


RE: Zlist i filmy - szulakaluble - 04-04-2010 11:24

(04-04-2010 11:14)Adik1818 napisał(a):  @up
zmień dna - i tak nie będziesz miał żadnych problemów, ani od dostawcy neta ani od lockerz.


Chyba dns a nie dna:>

mind - jesli znasz sie z tym kolesiem to tym bardziej on sam powinien ci zmienic dns:> a samowolna zmiana nie jest niczym złym bo ty jako uzytkownik komputera mozesz sobie zmieniac dnsy ile chcesz i jakie chcesz:>


RE: Zlist i filmy - Buzon93 - 04-04-2010 12:30

Mi gratulacje przyszły w przeciągu 20 dni od Maila ,że mam uzupełnić swoje dane w profilu. Koszulke miałem ponad miesiąc później Wink.


RE: Zlist i filmy - mind - 04-04-2010 14:08

Ok, dzięki, zmieniłem te DNS i działa Smile
Spokojnie nabije te 200 pkt bo ma chyba z 200 filmików do obejrzenia : P

Można zamknąć.

Pozdrawiam


RE: Zlist i filmy - Adik1818 - 04-04-2010 14:22

@ szulakaluble
oczywiście dns bo dna ciężko by było zmienićBig Grin (po prostu trafiłem w nieodpowiedni klawiszTongue)


[Rozwiązane][Rozwiązane]Zlist i filmy - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.