Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
czy podoba wam się mój projekt ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Sharecash (/Forum-Sharecash-88)
+---- Wątek: czy podoba wam się mój projekt ? (/Temat-czy-podoba-wam-sie-moj-projekt-44767)



czy podoba wam się mój projekt ? - nodi7171 - 19-10-2011 21:17

wiatm od wczoraj jestem na tym forum . mam na kącie jeden temat . ;]
i czy podoba się wam mój pomysł .
oczywiście linki SC .
jak wypali ładnie to blog . potem forum itd . oczywiście staram się aby hacki były oryginalne i działające . i proszę was o jakieś forum (jak znacie) gdzie dajecie linki do hacków botów otc. z SC . wiadomo że na forach tego typu będzie za działającego hacka dużo uploadów . ;]

dodaje link do bloga i refa ;] http://sharecash.org/index.php?ref=1542897 ehh i tak nikt nie użyje ;C


RE: czy podoba wam się mój projekt ? - ptasior - 19-10-2011 21:27

Zaraz Ci ktoś po flaguje filmy z tego forum Wink Zobaczysz albo będą łapy w dół.


RE: czy podoba wam się mój projekt ? - nodi7171 - 19-10-2011 21:37

ale na forum będę zarabiac na linkach bez filmów i na reklamach ;]


RE: czy podoba wam się mój projekt ? - goblin21 - 19-10-2011 22:03

Ptasior dobrze prawi. Lepiej usuń linka do filmu z tego tematu bo na Zrabiam.com są tacy ludzie którzy mimo iż nie stracą na tym że ktoś ściągnie z twojego filmiku to i tak oflaguja tobie film byś ty nic na nim nie zyskał. I nie chwal się tu linkami bo szybko filmiki stracisz.


RE: czy podoba wam się mój projekt ? - nodi7171 - 19-10-2011 22:59

goblin wielkie dzieki za podpowiedz ! ;] ale jak myślicie na czym wiecej zarobie ? na moim starym kanale z zwykłymi filmami z 200 Viewsami .(w opsisie bedzie link do poradnika pt jak powiekszyć penisa Big Grin) czy na tym kanale z hackami ?
myśle że na tych poradnikach bo mimo to dużo zboków na świecie . więc powinno ładnie lecieć ! ;] ps nadal zero na kącie ! Big Grin


RE: czy podoba wam się mój projekt ? - xPietrek - 20-10-2011 13:37

(19-10-2011 22:59)nodi7171 napisał(a):  nadal zero na kącie ! Big Grin

KONCIE