Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zacząć - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Jak zacząć (/Temat-Jak-zaczac-44749)



Jak zacząć - nodi7171 - 19-10-2011 15:44

mój pierwszy post na tym wspaniałym forum .
odrazu powiem że mam dysgrafie więc nie dość że wale byki to czasem to co napisze jest zrozumiałe tylko dla mnie :/.
okej mój temat !

od nie dawana wpadłem na pomysł aby zrobić konto na Youtube SuperBlackHacks
i link do hacków dawać na share cash .
narazie mam kiepskiego kompa więc nawet javy nie mam wiec każdy filmik robię cam studiem . jak bym miał jave to bym mógł zciągać istniejące filmy itp
no i kasa by sama leciała .
oczywiście jak pomysł wypali to Jerk zakładam forum BlackHacks.pun.pl i jakieś reklamy .
i 2

dobra . a znacie może coś jeszcze aby zarabiać kokosy ?
jestem bez robotny . mam stały dostęp do neta .
i chciał bym połączyć zarabianie na uploadach forach etc.
z czymś jeszcze aby zarabiać minimum 2 tyś misięcznie .
jeżeli znacie takie servisy które mi to ułatwią to poprosze o linka ref.
i scren z wypłaty oraz wytłumaczenie co i jak .
daje plusy czy co tam na tym forum jest ;D

PS (świetne emitykony !)


RE: Jak zacząć - Dramer - 19-10-2011 15:48

Nie spodziewaj się 2 tyś miesięcznie odrazu zaczyna się skromnie. Takie pieniądze to zarabiają przeciętni użytkownicy którzy trochę w tym siedzą. Elita zarabia jeszcze więcej. Powodzenia Big Grin


RE: Jak zacząć - nodi7171 - 19-10-2011 15:54

wiem nie mam zamiaru dziś zarobić kokosów tylko powoli ale do celu . mój "biznes plan"
chciał bym wykonać to do stycznia . jezeli pomożecie zawsze będę refem .
tylko jeszcze dziś muszę poznajdywać filmiki do każdego fps'a (filmik o aimbotach etc.)
i zkopiować z linkiem na sharecash .
jak wyrobie 100 takich filmów . mam nadzieje że pojdzie te 2 tyś miesięcznie .
potem reklama na FEJSIE ;D blipie etc.
i mam spokój z pracą na jakiś czas ... Tongue
WGL dziex że ktoś się odzywa i chcecie pomagać . bo na innych forach bywa różnie .


RE: Jak zacząć - Dramer - 19-10-2011 20:48

na start zobacz stawki w serwisach które płacą za pobrania i znajdź mentora Big Grin


RE: Jak zacząć - kiercio11 - 21-10-2011 17:21

chcesz stronke z informacjami o serwisach zarobkowych to pisz na pw Big Grin


RE: Jak zacząć - thomasward - 22-10-2011 16:17

Sporą kasę można zarobić przez uploading i ew. ad.fly'a (z ad.fly'em znacznie gorzej), więc proponuję zajrzeć do działu "Uploading". Aby dobrze zarobić można zuploadować plik i dać linka przez ad.fly'a. Potem tylko dobra reklama, najlepiej w jakimś dobrze odwiedzanym buxie lub PTC, lub reklama w tańszym, pewnie nowym buxie na buxhost (można kasę wyklikać) a także dawać linki do tego pliku na odpowiednich forach i będzie można zarabiać spore pieniądze. Nie tak duże, ale za jeden dobrze rozreklamowany plik na dobrych portalu, który dużo płaci za uploading, a także przez ad.fly'a można zarobić około 100 złotych miesięcznie.


RE: Jak zacząć - PokerStars1910 - 22-10-2011 16:34

100 złotych miesięcznie? Jak dobrze rozreklamuje to zarobi tyle w tydzień, a potem może w ciągu jednego dnia - ale pamiętaj, że początki zawsze są trudne.