Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarób szybko 200zł PROMOCJA Betclick - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarób szybko 200zł PROMOCJA Betclick (/Temat-Zarob-szybko-200zl-PROMOCJA-Betclick-44717)

Strony: 1 2


Zarób szybko 200zł PROMOCJA Betclick - geps4 - 18-10-2011 19:40

Cześć Wam!

Betclick oferuje fajną promocję "Pierwszy zakład bez ryzyka do 200zł".
Wystarczy założyć konto i wpłacić minimum 15zł, max 200zł i obstawić zakład trójdrożny (1 wygrywa, 2 wygrywa lub remis). Wygraną można od razu wypłacić, a w przypadku przegranej jest opcja cashbacku i wpłaconą kasę również można od razu wypłacić. Na prawdę fajna opcja. Sam skorzystałem Smile

Na jeden adres zameldowania może założyć konto tylko jedna osoba. Trzeba też wysłać odskanowany dowód osobisty lub prawko, aby potwierdzili tożsamość. Zero ryzyka, a można zarobić. Jednorazowa akcja. Polecam!

Chętnie pomogę dobrać zakład. Pozdrawiam! : )

P.S. w nazwie polecającego możecie wpisać: gerdzio4 byłbym wdzięczny


RE: Zarób szybko 200zł PROMOCJA Betclick - Magik 44 - 15-11-2011 23:34

Promocja bardzo dobra, warto skorzystać. Troche gorszą ma william hill i uniebet Wink


RE: Zarób szybko 200zł PROMOCJA Betclick - CMRR - 15-11-2011 23:49

Wpłata tylko z konta bankowego?


RE: Zarób szybko 200zł PROMOCJA Betclick - geps4 - 02-12-2011 19:42

Niekoniecznie, możesz z jakiegoś punktu przelać. Ale żeby wypłacić kasę, musisz ją wypłacić na swoje konto. Smile


RE: Zarób szybko 200zł PROMOCJA Betclick - KrisBarca_92 - 02-12-2011 22:48

nie wiem czy dobrze zrozumialem - wplacam 200 zl - powiedzmy, ze wygrywam i moge od razu calosc wyplacic ? albo przegram i mi zwracaja cale 200 zl i tez moge od razu wyplacic ? troche to za kolorowe


RE: Zarób szybko 200zł PROMOCJA Betclick - geps4 - 03-12-2011 10:28

Zgadza się. Szczerze mówiąc, sam jak mi znajomy powiedział podchodziłem do tego sceptycznie, ale sprawdziłem i rzeczywiście bez ściemy
Wpłaciłem 200zł, obstawiłem kurs 1,80 u wygrałem 380zł. Całość możesz od razu wypłacić, a możesz też cześć zostawić, jak wolisz.

Kruczek jest taki, że tylko jedna osoba na dany adres zameldowania może się zarejestrować, a po rejestracji należy wysłać zdjęcie jakiegoś dowodu tożsamości, aby potwierdzili dane. Zapobiega to założeniu kilku kont. Jest to świetna promocja dla bukmachera. Większość ludzi, która wygrywa jest zachłanna i stawiają jeszcze raz, albo przepuszczają część kasy. Trzeba jednak pamiętać, że tylko pierwszy postawiony zakład oferuje cashback.

Jeśli nie jesteś przekonany, to zapraszam na stronę. do poczytania lub rozmowy z konsultantem. Dowiesz się tego samego : )

3maj się!


RE: Zarób szybko 200zł PROMOCJA Betclick - KrisBarca_92 - 03-12-2011 11:56

jesli to prawda to dzisiaj wplacam 200 i szukam jakiegos ciekawego meczu Wink


RE: Zarób szybko 200zł PROMOCJA Betclick - geps4 - 03-12-2011 14:15

Nie czekaj, tylko obstawiaj. Zobacz na opinie osób, które już skorzystały Smile

http://dawidsobkow.pl/200zl-w-ciagu-godziny/


RE: Zarób szybko 200zł PROMOCJA Betclick - duch1916 - 04-12-2011 21:03

no ale jak przgerasz to juz tych danych 200 zl nie wyplacisz bez obrotu


RE: Zarób szybko 200zł PROMOCJA Betclick - geps4 - 26-12-2011 19:26

Właśnie, że wypłacisz. To jest cashback, zwracają od razu. Po przegranym zakładzie kasę masz na koncie, wystarczy zlecić wypłatę.