Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj z eBroker! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: Zarabiaj z eBroker! (/Temat-Zarabiaj-z-eBroker-44681)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


RE: eBroker - Program Partnerski - rachman - 20-09-2017 21:45

@Soplica zależy gdzie zapytasz Wink Ja osobiście widziałem różne teksty w stosunku do polecających z wyzwiskami włącznie. Wspominki o oszukaniu przez naganiaczy jeleni też widziałem.
Raz czy dwa opiernicz dostali polecający właśnie w związku z takimi naganiaczami - ludzie dali się wkręcić że założą konta a ktoś nauczy ich zarabiać a okazywało się że... Sex więc wylewali pomyje na każdego kto się tylko refem pokazał...
W niektórych miejscach program partnerski to słowo tak samo "brudne" jak mlm czy piramidy. Dla wielu różnice są bez znaczenia - zaczyna się to kojarzyć wielu ludziom z naciąganiem niestety. Wiele lat w tym siedzę i od niedawna dopiero zwykli ludzie kojarzą zwrot "program partnerski" ale kojarzą z tej złej strony tylko nawet nie wiedząc czasem co to w ogóle oznacza...


RE: eBroker - Program Partnerski - wrzochal11 - 21-09-2017 09:00

Dokładnie. To się tyczy całego naszego świata. Ludzie patrzą na wszystko schematami, w tym przypadku jest to:
M2M / ebroker / Copmeria / Programy Partnerskie - chodzi o wciskanie ludziom 6 kont. Trzeba uważać, to oszuści.
Skąd wiesz, że ten też jest oszustem? No bo wszyscy co tam działają to oszuści!
Na jakiej podstawie wysnuwasz takie wnioski? Sprawdziłeś ich wszystkich? Skąd wiesz, że masz rację?

i to się tyczy i innych dziedzin życia, patrzysz na gościa na ulicy i wiesz już kim on jest, już od razu oceniasz go. Tak samo te wszystkie prawdy życiowe.. Bo masz w głowie wbite schematy myślowe. Już dzisiaj coraz mniej osób myśli samodzielnie. Wszystko leci na automacie, schematami, stereotypami.
Warto sobie zadać czasami tego typu pytania (i dotyczą one niemal każdej dziedziny naszego życia): Skąd wiem, że tak jest? Skąd wiem, że mam rację? Sprawdziłem to osobiście, czy tylko powtarzam po innych? Dlaczego tak uważam? Od kiedy zacząłem tak uważać?


RE: eBroker - Program Partnerski - rachman - 21-09-2017 17:59

Psychologia po prostu Wink
Dlatego tak ważne jest zwalczać kozaków którzy chcą szybko, cudzym kosztem się nachapać psując kolejną branżę, po czym normalni ludzie mają utrudnione zarobkowanie. Przychodzą potem nowicjusze i płacz - tu się zarobić nie da, gonią mnie, wyzywają od oszustów itd.
Pilnować swojego podwórka i nie odpuszczać bo zrobią to samo co z płatnymi smsami. Jak programy powstawały opinia była zerowa to każdy kojarzył to neutralnie jako jedną z form płatności a teraz...


RE: eBroker - Program Partnerski - wrzochal11 - 21-09-2017 19:25

Przykład z sms premium, też bardzo trafny. To samo się dzieje co i w finansowych sieciach afiliacyjnych. Bo i tu i tu ludzie są problemem i przyczyną tego "zła".
Jeden uczciwie może używać płatnych sms, czyli żeby pobrać opłatę za jakiś swój poradnik, albo inną wartościową treść. Drugi zaś żeby podstępem kogoś oszukać i wyłudzić kasę.
Teoretycznie i jeden i drugi zarabia na płatnych sms, ale jakże inaczej.
Tak te przykłady można mnożyć. MLM.. nawet ideę kryptowalut ludzie wykorzystali do oszustwa.. Baa! Nawet na własnej wiedzy można nieuczciwie zarabiać. Słyszałem, o takich przypadkach, że do napisania strony sprzedażowej więcej pracy niektórzy wkładają, niż do napisania samego poradnika. Byle oszukać, byle szybko się dorobić. Co tam.. po drugiej stronie nie siedzi przecież człowiek, tylko jakiś jeleń, którego można oszukać. Chociaż może to złe porównanie, bo jelenie są bardziej w porządku niż wielu z nas ludzi Smile Wniosek tego wszystkiego jest zawsze ten sam, to nie dana rzecz (sposób zarobku) jest zła tylko to jak jest ona wykorzystywana.


RE: eBroker - Program Partnerski - rachman - 22-09-2017 15:58

Trafnie opisane - dlatego durne sposoby winny być ostro piętnowane bo niosą długoplanowe i czasami nieodwracalne skutki.


RE: eBroker - Program Partnerski - Xanter98 - 04-10-2017 22:50

"Partner zobowiązuje się do niepodejmowania działań, mających na celu wyłudzanie Wynagrodzenia Partnera, w szczególności: wprowadzenia w błąd potencjalnego Użytkownika poprzez sugerowanie możliwości zawarcia umowy o pracę po zarejestrowaniu do Programu Partnerskiego, sugerowania potencjalnemu Użytkownikowi, że warunkiem do założenia konta w Programie Partnerskim jest uprzednie skorzystanie z danego produktu lub usługi, oferowanie korzyści materialnych w zamian za skorzystanie z danego produktu lub usługi, wykorzystywanie kontaktów do znajomych i bliskich, bądź namawianie ich do działań, które choć podejmowane, z założenia nie będą skutkować skorzystaniem z oferty zamieszczonej na Stronie Docelowej."

Jakim cudem w takim razie osoby wciskające 6 kont, bądź oferujące zapłatę za założenie kont itp. dostają nadal wynagrodzenie? Czy wynagrodzenie może być dopiero ucięte jak bank się przyczepi? Z tego wynika, że 90% "mentorów" nie powinna dostawać wynagrodzenia.


RE: eBroker - Program Partnerski - gupik - 05-10-2017 14:33

Może są jakieś luki w tych zapiskach a może nikt jeszcze do tych osób nie dotarł?


RE: eBroker - Program Partnerski - rachman - 05-10-2017 15:17

Cytat:Jakim cudem w takim razie osoby wciskające 6 kont, bądź oferujące zapłatę za założenie kont itp. dostają nadal wynagrodzenie? Czy wynagrodzenie może być dopiero ucięte jak bank się przyczepi? Z tego wynika, że 90% "mentorów" nie powinna dostawać wynagrodzenia.
A doniosłeś firmie o tych ludziach? Czy liczysz że najmują detektywów ...


RE: eBroker - Program Partnerski - Xanter98 - 05-10-2017 15:35

Nie będę na nikogo donosić, ale oszukani ludzie na pewno już próbowali. Tu chodzi o kwestie, że jak ktoś zarabia 30k+ miesięcznie np. to czy opłaca im się cokolwiek sprawdzać? Bo takich osób nie jest wcale tak dużo, więc gdyby im zależało, to sprawdzali by każdego po kolei, tak jak to robią niektóre programy partnerskie.


RE: eBroker - Program Partnerski - rachman - 05-10-2017 15:54

No to nie pytaj jakim cudem Wink Jak ktoś zgłosi to kogoś przyłapią. Jak nie to małe szanse by kogoś takiego firma złapała.
Czy opłaca się spr? Jak najbardziej. Przez takie osoby mają problemy z bankami które nie potrzebują marnego ruchu. Potrzebują realnych klientów a nie tych z ruchu "motywowanego". Dodatkowo brak walki z takimi osobami psuje całą branżę na wiele lat w oczach zwykłych ludzi czego dowody widać gołym okiem.

Cytat:każdego po kolei, tak jak to robią niektóre programy partnerskie
Nadaj link poczytam o tym.