Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj z eBroker! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: Zarabiaj z eBroker! (/Temat-Zarabiaj-z-eBroker-44681)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


RE: eBroker - Program Partnerski - luidor - 02-12-2013 09:40

Na początku to przeczytajcie regulamin ebroker. Do rozliczeń potrzeba pesel, dowód osobisty, nip. 50zł otrzymujesz na start za rejestrację w tym programie a zarabiasz na produktach finansowych, które polecasz innych osobom i od tego masz określoną stawkę prowizji. Plusem jest, że informacja o rozliczeniach przychodzi na podany email na koniec miesiąca. Pieniądze wypłacisz na podane konto gdy osiągniesz minimalny próg.


RE: eBroker - Program Partnerski - doktorspile - 02-12-2013 20:57

Dane o których wspomniał poprzednik są niezbędne do wystawienia rachunku i późniejszego rozliczenia podatku. Program jest jak najbardziej wypłacalny i pozwala zarobic. Zainteresowanym chętnie udzielę pomocy. Pozdrawiam


RE: eBroker - Program Partnerski - socialblur - 05-12-2013 08:45

Podanie danych to nie problem jeśli regulamin jest jasny a pieniążki wpływają i firma nie jest krzakiem. Zarobiliście już tam coś, pewnie cięzko jest kogoś nakłonić?


RE: eBroker - Program Partnerski - doktorspile - 09-12-2013 23:36

Żeby zarabiać nie musisz nikogo nakłaniać. Oczywiście jeśli posiadasz subpartnerów to czerpiesz także zyski z ich pracy, ale możesz zarabiać bez nich. Ja zarabiam co miesiąc kilkaset złotych. Pierwszy zarobki przyszły po 3 miesiącach, ponieważ rozliczenia są przesunięte w czasie ze względu na rozliczenia eBroker z instytucjami. Teraz otrzymuję wypłaty co miesiąc, 20 dnia miesiąca. Jeśli jesteś zainteresowany pracą w tym programie to chętnie udzielę Ci pomocy na początku oraz odpowiem na wszystkie Twoje pytania.


RE: eBroker - Program Partnerski - artur.sarnecki - 31-12-2013 15:23

Prawda nie jest do końca takaSmile rozliczenie jest na końcu miesiąca ale walidacja wniosków zależy od firm z którymi ebroker współpracuje a tu cudów nie ma trwa to nawet i 4 miesiące.....

statystyki nie są czytelne ani miarodajne, w bankierze wiem ile miałem wniosków a tutaj dowiem się po rozliczeniu

stawka 50 zł za krótki wniosek tak...ale regulamin nie mówi że jest to 50 zł za lead akcję, sprzedaż...nie wiesz tego


i ... 50 zl zdarza się bardzo żadko, ogólnie stawki są niższe niż u bankiera

50 zł na start można wypłacić jak dorzucisz jeszcze sto z prowizjiSmile próg to 150 zł

ogólnie pp jest ok na początek, jest prosty i płacą na czas ale nie jest lepszy od bankiera


(05-02-2012 20:40)Kicaj89 napisał(a):  Program przyciąga wydawców lepszymi stawkami i rzetelnym modelem wynagrodzeń – jest to JEDYNY program na rynku, który tak oferuje unikatowe korzyści dla wydawców:

wynagrodzenie za krótki lead nawet 50 zł (lead to tylko numer telefonu!)
wypłata natychmiast na koniec miesiąca – bez czekania na prowizje (jak w innych finansowych PP np. Bankiera)
co miesiąc dodatkowo aż do 15% od zarobków Partnerów, którym polecisz PP eBroker

Zarobki są oczywiście nieograniczone, próg wypłaty to 150 zł. Średnio umieszczenie widgeta na blogu generuje ok 500 zł/mies.

Gorąca okazja to Polecenia – program dopiero wystartował, a więc właśnie teraz są największe szanse na zbudowanie swojej własnej sieci partnerskiej.
Każde 10 poleconych osób może dać ok. 1500 zł co miesiąc – (co miesiąc i na zawsze otrzymujesz 15% od zarobków poleconych blogerów, autorów wpisów na forach itp.).

Jesteś wydawcą finansowym i działasz w Programach Partnerskich – http://ebrokerpartner.pl/index



RE: eBroker - Program Partnerski - grzesiek1990 - 12-04-2014 13:37

Co do rozliczeń to rację ma poprzednik. Leady są rozliczane z 3 miesięcznym opóźnieniem jednak jest to jasno podane w regulaminie. W bankierze są wyższe stawki, a większość produktów się powtarza. Jednak warto być w obu programach. Chętnie pomogę początkującym w zamian za rejestrację z moich reflinków.


RE: eBroker - Program Partnerski - artur.sarnecki - 13-04-2014 18:44

myślę że ebroker i bankier ładnie się uzupełniają więc polecam


RE: eBroker - Program Partnerski - mojkrzycka - 03-03-2015 18:40

Witam,

Będę wdzięczna jeśli ktoś będzie mi w stanie pomóc a może inaczej- na kierunkować czy mój problem to odosobniony przypadek czy coś jest na rzeczy.
Ebrokerpartner, jestem u nich już kolejny rok. Generalnie mało akcji wykonuję, gdyż stawki mają mało konkurencyjne. Jeśli już zdarzy się jakaś ciekawa kampania,to - jak zapewne wiecie- rozliczanie u nich trwa dosyć długo.Średnia to 2,3 miesiące MINIMUM.
Z założonymi kontami osobistymi praktycznie 70% wszystkich wniosków muszę reklamować; co więcej 100% moich reklamacji do tej pory było uwzględnionych pozytywnie.Czyli gdybym chciała być wścibska to bym napisała= gdybyś się "frajerko" nie zgłosiła po swoje,to by przepadło.
Nie wiem co jest nie tak...
Teraz sprawa najważniejsza- w listopadzie zaczęła się u nich ale i w innych sieciach również,kampania "internetowy kantor".
Wymagane było założenie konta, dodanie rachunków bankowych, TRANSAKCJA nie była wymagana ( mimo to moje leady je robiły )
Dziś dostaję informację,że moje ponad 60 wniosków nie zostało po stronie wydawcy nawet zauważone...Opiekun mi pisze,żebym celem reklamacji podać jej dane leadów....Po 4 miesiącach,60 leadów...

Ręce mi opadły, nerwy staram się trzymać na wodzy a co najgorsze,w styczniu i lutym gdzie jeszcze akcji nie rozliczyli,miałam złożone u nich prawie 450 wniosków.

Pytanie krótkie,czy ktoś ma/miał podobną sytuację? Czy komuś jakimś cudem zaliczyli listopadowy internetowy kantor?
Ja już do nich oczywiście napisałam,ale tej sprawy nie popuszczę. Jeśli w ich opinii mój czas promowania kampanii na mojej stronie wychodzi w ich rachunkach na zero złotych to ja przestaję się u nich bawić.
Inna sieć bez problemu zaliczyła,ba już wypłaciła mi pieniądze za tą samą akcję a u nich o każdy jeden lead trzeba walczyć.
Będę wdzięczna za jakieś info od postronnych osób nie związanych z Ebroker.


RE: eBroker - Program Partnerski - Artur Kusmierek - 04-03-2015 13:39

Ze swojej strony chciałbym dodać, że program jest wypłacalny (otrzymałem wpłatę w poprzednim miesiącu na kwotę 515,42), jednak problem o którym piszę mojkrzycka zauważyłem już jakiś czas temu i bardzo mnie to zraziło do tej sieci. Żeby się prosić o prowizję, która Nam się należy za wykonaną pracę - strzał w kolano :/

Na rynku są co najmniej 4 inne programy partnerskie z branży finansowej w których prowizję są wyższe, a skuteczność rozliczanych wniosków na korzyść wydawcy.


RE: eBroker - Program Partnerski - albertc - 04-03-2015 21:43

No program ma już trochę lat i rzeczywiście stawki nie są najlepsze. Co do akcji z internetowym kantorem to szczerze mówiąc pierwsze słyszę o takim przypadku. Ja nie brałem udziału w akcji ale zapytam znajomego, jak coś się dowiem to dam znać.