Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj z eBroker! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: Zarabiaj z eBroker! (/Temat-Zarabiaj-z-eBroker-44681)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


RE: eBroker - Kicaj89 - 07-02-2012 12:56

Nie...nie trzeba potwierdzać dowodem tożsamości


RE: eBroker - kalkier22 - 07-02-2012 15:01

I jak, można te 5 dyszek wypłacić czy trzeba jakąś konkretną sumę uzbierać?


RE: eBroker - Ropsont - 07-02-2012 17:02

Cytat:7. Wynagrodzenie, o którym mowa w ust. 4 powyżej, płatne będzie z dołu, w okresach miesięcznych jednakże dopiero po naliczeniu w systemie Mediasoft kwoty co najmniej 150zł. netto

Odpowiedź w regulaminie strony.

Nie ma tak łatwo Tongue


RE: eBroker - Program Partnerski - szwingel - 30-06-2012 13:25

xxxxxx


RE: eBroker - Program Partnerski - volumen - 03-10-2013 21:09

Minimalny próg wypłaty wynosi 150zł. Jest on prosty do osiągnięcia nawet bez konieczności promowania produktów, a mianowicie wystarczy otworzyć sobie darmowe konto osobiste lub lokatę poprzez własny link polecający i zgarnąć wysoką prowizję. Oczywiście promując produkty mamy możliwość uzyskania o wiele wyższych zarobków, adekwatnych do poziomu naszego zaangażowania.

Mój reflink: http://goo.gl/CWdP3
Czysty link:http://ebrokerpartner.pl


RE: Zarabiaj z eBroker! - volumen - 03-10-2013 22:07

Działam w tym programie od kilku miesięcy i mogę potwierdzić, że jest wypłacalny. Minimalny próg wypłaty wynosi 150zł, a za samą rejestrację otrzymujemy 50zł. Promujemy szeroki wachlarz produktów finansowych i nie tylko. Polecam.


RE: Zarabiaj z eBroker! - Patryk21 - 04-10-2013 16:13

mozna o jakies screeny potwierdzajace przelewy?


RE: eBroker - Program Partnerski - Welow - 13-11-2013 00:04

Polecam wszystkim ten program, ponieważ w dłuższym okresie czasu można osiągnąć w nim wysokie zyski. Co do stawek za leady to są one zróżnicowane. Często wystarczy tylko, że ktoś kliknie w link, wypełni krótki formularz, a następnie potwierdzi swoje dane. Wtedy lead jest zaakceptowany i otrzymujemy wynagrodzenie. Wszystkim zainteresowanym programem chętnie udzielę informacji oraz wsparcia.


RE: Zarabiaj z eBroker! - Welow - 16-11-2013 17:52

W tym tygodniu otrzymałem pierwszą wypłatę z ebroker. Nie wyślę screenów, ponieważ nie chcę ujawniać moich danych osobowych. Jest to jednak wypłacalny program partnerski. Zainteresowanym udzielę pomocy w początkowej fazie pracy.


RE: Zarabiaj z eBroker! - MrocznyKILL - 17-11-2013 00:54

(16-11-2013 17:52)Welow napisał(a):  W tym tygodniu otrzymałem pierwszą wypłatę z ebroker. Nie wyślę screenów, ponieważ nie chcę ujawniać moich danych osobowych. Jest to jednak wypłacalny program partnerski. Zainteresowanym udzielę pomocy w początkowej fazie pracy.

Dane zawsze można zamazać... a każdy dowód wypłaty mile widziany Wink