Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj z eBroker! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: Zarabiaj z eBroker! (/Temat-Zarabiaj-z-eBroker-44681)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


RE: eBroker - Program Partnerski - luk1992 - 30-04-2018 20:12

Witam, zaczynam przygodę z ebroker i mam takie pytanie skąd na ebroker będą wiedzieć czy dzwonili do mnie z informacją o kredycie? chodzi o CPL jak to jest sprawdzanie żebym dostał to powiedzmy 10 zł ?


RE: eBroker - Program Partnerski - twardy - 30-04-2018 20:23

Dzwonia do wrozbity Macieja oczywiscie!

Dostaja raport z banku po prostu czy rozmowa sie odbyla czy klient skorzytal z jakiejs oferty etc.


RE: eBroker - Program Partnerski - rachman - 30-04-2018 22:59

Maciej za drogi. Ostatnio korzystają z usług Wróżki Pleple...
Sory nie mogłem się powstrzymać...

ebroker jak inne sieci jak kolega wyżej wspomniał dostają raporty od firm czy banków co zamówiono, jakie leady złożono itd.


RE: eBroker - Program Partnerski - novacash - 26-08-2018 12:28

Zapraszamy do programu partnerskiego NovaCash.
NovaCash to program partnerski, który posiada głównie programy dotyczące kampanii finansowych, ale też kilka innych. Niektóre kampanie są unikalne i dostępne tylko w tym programie, dlatego warto sprawdzić co dokładnie oferują.Wystarczy kliknąć na stronie w odnośnik „Programy partnerskie”.

Obecnie program posiada wiele produktów w ponad 40 firmach (głównie banki i firmy pozabankowe), a wśród nich:
- pożyczki pozabankowe,
- kredyty bankowe,
- pożyczki bankowe,
- kredyty inwestycyjne,
- kredyty obrotowe,
- leasing,
- kredyty hipoteczne,
- chwilówki,
- kredyty konsolidacyjne.

Prowizje i zarobki dostępne są na stronie wszystko zależy od programu. Możemy również skontaktować się poprzez formularz kontaktowy na dole strony.
Rejestracja oczywiście jest bezpłatna i bez zobowiązań. Więcej można dowiedzieć się tutaj: https://novacash.eu


Ebroker Partner - aktualizacja statusu - BbR89 - 19-11-2018 12:18

Cześć wszystkim! Jestem nowym użytkownikiem forum, dlatego serdecznie wszystkich witam na początku.

Od niedawna "bawię" się z sieciami afiliacyjnymi, tworzę swoje strony internetowe, polecam produkty.

Jedną z sieci, w której działam, jest e Broker Partner. Czy ktoś z Was ma doświadczenia z w/w siecią? Dokładnie chodzi mi o aktualizację statusu z KLIK do WYSŁANY. Przy okazji niektórych ofert statusy aktualizują się wręcz błyskawicznie, po kilku minutach. Miałem jednak przypadek, w którym status WYSŁANY pojawił się dopiero po kilku dniach, mimo iż w szczegółach kampanii podano, że wnioski aktualizują się trzy razy dziennie.

Czy ktoś miał podobną sytuację i czy w ogóle jest jakakolwiek zasada co do częstotliwości aktualizacji poszczególnych statusów?

Z góry dzięki za jakiekolwiek info Wink Pozdrawiam i życzę wysokich zarobków.


RE: Ebroker Partner - aktualizacja statusu - eBroker.pl - 19-11-2018 14:36

Cześć!

statusy z KLIK na WYSŁANY zmieniają się, w zależności od kampanii, z różną częstotliwością - trzy razy dziennie, raz dziennie (tylko w dni robocze) lub raz w miesiącu. Te informacje zawsze znajdują się w warunkach kampaniiSmile

W razie pytań, wątpliwości śmiało pisz do nas na mail kontaktowy Smile

Pozdrawiamy i życzymy wysokich prowizji,
eBrokerPartner


RE: Ebroker Partner - aktualizacja statusu - wrzochal11 - 19-11-2018 14:39

Generalnie aktualizacja statusów wniosków odbywa się tak jak pisze w warunku przyznania prowizji. Jednak też zauważyłem, że czasami jest drobne opóźnienie jeśli chodzi o zmiane z KLIK na WYSŁANY, mimo że powinno być niemal automatycznie. Ma też na to wpływ to kiedy klient spełni warunek przyznania prowizji. Nie zawsze dzieje się to od razu


RE: Ebroker Partner - aktualizacja statusu - BbR89 - 19-11-2018 15:45

Bardzo dziękuję za odpowiedź, w takim razie czekam i obserwuję. Temat chyba do zamknięcia Wink


RE: Ebroker Partner - aktualizacja statusu - EfectiveWork - 19-11-2018 18:35

Dokładnie, czasami zdarza się tak, że musimy dłużej poczekać na zaktualizowanie statusu.


RE: eBroker - Program Partnerski - thejrage - 07-04-2019 23:25

@rachman "jeśli jesteś zainteresowany produktem i będziesz go używać to jaki miałby być niby problem? Problem może być jeśli zrobisz to tak że weźmiesz na siebie a potem jak dostaniesz prowizję od razu zamkniesz - takich klientów banki/firmy nie szukają i wtedy mogą się wkurzyć." Mam pytanie w jakim sensie wkurzyć co może bank w takiej sytuacji zrobić? Jeśli bym sam z linków zakładał 300 kont miesięcznie a każde konto bym po kilku dniach zamykał to co mi może grozić?