Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj z eBroker! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: Zarabiaj z eBroker! (/Temat-Zarabiaj-z-eBroker-44681)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


RE: eBroker - Program Partnerski - Xanter98 - 15-01-2018 11:17

Nie rozumiesz chyba tego, co napisałem. Chodziło mi o fakt, że jak zarejestujesz się z refa to mogę ja napisać do aff managera, że nie może się ktoś zarejestrować. Kontaktowałem się zawsze przez formularz, więc nie pomyślałem, że ten kontakt w jakiś sposób Ci mogę udostępnić. Nie zbieram w ogóle refów nigdzie, więc Twoje wnioski są całkowicie błędne.


RE: eBroker - Program Partnerski - polskitrader - 15-01-2018 11:25

No i na tym przestańmy kłótnie, bo szkoda tylko czasu, który można przeznaczyć na pracę.


RE: eBroker - Program Partnerski - gugson - 15-01-2018 15:35

Hmm zapowiada się ciekawie, dziennie do 4 wniosków jestem w stanie zebrać zależy od ruchu inwestycja dzienna to około 15-20 zł w reklame, tylko pytanie czy przy dużej ilości wniosków i dużej sumie do wypłaty jaka mogła by się zebrać im coś nie odbije i nie zablokują konta z byle powodu? Big Grin


RE: eBroker - Program Partnerski - mysc - 15-01-2018 16:13

(15-01-2018 11:03)polskitrader napisał(a):  [...]A nawet gdybym zechciał się zarejestrować to pomyśl kolejny raz, że mają zdupiony panel rejestracji, który zamiast kontynuować rejestrację wywala błąd, czyli jakim sposobem miałbym się zarejestrować z refa?[...]

Panel działa poprawnie, problem musi być u Ciebie. Spróbuj zmienić przeglądarkę i/lub wyłączyć adblockera.


RE: eBroker - Program Partnerski - polskitrader - 15-01-2018 20:16

(15-01-2018 16:13)mysc napisał(a):  
(15-01-2018 11:03)polskitrader napisał(a):  [...]A nawet gdybym zechciał się zarejestrować to pomyśl kolejny raz, że mają zdupiony panel rejestracji, który zamiast kontynuować rejestrację wywala błąd, czyli jakim sposobem miałbym się zarejestrować z refa?[...]

Panel działa poprawnie, problem musi być u Ciebie. Spróbuj zmienić przeglądarkę i/lub wyłączyć adblockera.

Zainstalowałem inną przeglądarkę i za drugim razem poszło, miałeś rację że zmiana pomoże. Nie mam adblockera więc nie wiem w czym mógł tkwić problem. Dzięki Wink


RE: eBroker - Program Partnerski - rachman - 15-01-2018 22:21

Na takie okazje @polskitrader polecam przeglądarki w wersji portable. Po co syfić w systemie. Im mniej rejestr zawalony tym lepiej Wink


RE: eBroker - Program Partnerski - szo - 17-01-2018 06:58

Czy w przypadku usunięcia konta można je ponownie założyć na te same dane?


RE: eBroker - Program Partnerski - Xanter98 - 17-01-2018 07:07

tak, ale nie mozesz zarejestrować się z refa już.


RE: eBroker - Program Partnerski - szo - 17-01-2018 12:51

To znaczy, że po ponownej rejestracji już nie mam nad sobą polecającego (jestem zarejestrowany bezpośrednio w programie)? Czy może automatycznie mnie wrzuca do polecającego, z którego reflinka zarejestrowałem się wcześniej?


RE: eBroker - Program Partnerski - rachman - 17-01-2018 13:52

Raczej nie przypisuje pod nikogo. Dopytaj opiekuna ale wątpię by przypisywało pod kogoś z przeszłości.