Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Reklama na samej górze lub dole zarabiam.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+------ Dział: Sondy/Ankiety (/Forum-Sondy-Ankiety-17)
+------ Wątek: [Zamknięty]Reklama na samej górze lub dole zarabiam.com (/Temat-Zamkniety-Reklama-na-samej-gorze-lub-dole-lockerz-forum-eu-4462)



[Zamknięty]Reklama na samej górze lub dole zarabiam.com - Lookso - 03-04-2010 18:52

Czy kliknąłeś kiedykolwiek na reklamę u góry lub na samym dole zarabiam.com? Ja już wiele razy, bo wiem, że za to admin naszego forum dostaje kasę na utrzymanie serwera. A ty kliknąłeś na reklamę? Odpowiedz na ankietę Big Grin


RE: Reklama na samej górze lub dole zarabiam.com - Killer - 03-04-2010 19:02

za taka reklame dużo nie ma ale zawsze coś gdy reklama jest ciekawa - zawsze klikam Smile


RE: Reklama na samej górze lub dole zarabiam.com - Kilol - 03-04-2010 20:25

Ja prawie codziennie klikam przez przypadek.Tongue Jakoś mi tak myszka najedzie na reklamę i się kliknie. ^^


RE: Reklama na samej górze lub dole zarabiam.com - Gumowy - 04-04-2010 15:03

Przeważnie nie klikam ale zaczne Tongue Bananowi każdy grosik się przyda Big Grin


RE: Reklama na samej górze lub dole zarabiam.com - Sony_st - 04-04-2010 15:26

Ja nie klikam Smile admin ma nawet za to kase że wchodzicie na forum Smile bo jak się ładuje to widać adres strony
to w lewym dolnym rogu pisze cpmprofit czy coś takiego Smile ale teraz postaram się klikać


RE: Reklama na samej górze lub dole zarabiam.com - Killer - 05-04-2010 10:19

z cmp jest smiech na sali a nie kasa Sony...
za 1000 wejsc placa pare groszy zupelnie nieoplacalne


RE: Reklama na samej górze lub dole zarabiam.com - Mathis K - 05-04-2010 15:26

jak byla reklama qday to pamietam, ze kliknalem a tak to nie bo jakies "Castle Heroes" mnie nie interesuja zebym na nie kliknac Smile


[Zamknięty]Reklama na samej górze lub dole zarabiam.com - Killer - 18-05-2011 11:46

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.