Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dla osób mających konto w serwisie Allegro: szybka i łatwa kasa, stała współpraca - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Dla osób mających konto w serwisie Allegro: szybka i łatwa kasa, stała współpraca (/Temat-Dla-osob-majacych-konto-w-serwisie-Allegro-szybka-i-latwa-kasa-stala-wspolpraca-44616)

Strony: 1 2


Dla osób mających konto w serwisie Allegro: szybka i łatwa kasa, stała współpraca - M512 - 16-10-2011 21:29

Cześć

Szukam ok. 10 osób do stałej współpracy, dzięki której będziecie mogli
zarobić łatwe pieniądze (a ja przy okazji :). O co chodzi? Prowadzę sklep Allegro,
w którym wystawiam aukcje typu "Kup Teraz". Chciałbym je wypromować
zwiększając ilość ofert kupna (aby osoby szukające sprzedawanego
prze zemnie produktu kupiły na mojej aukcji, sugerując się dużą liczbą ofert).

Twoje zadanie będzie polegało na kliknięciu przycisku "Kup Teraz"
na wskazanej prze zemnie aukcji. Nie będziesz musiał płacić
za kupiony produkt - wybierasz tylko metodę płatności "poza systemem
Płacę z Allegro" i możemy wystawić sobie komentarze (oczywiście z 1-2 dniowym
opóźnieniem aby nie budzić podejrzeń prawdziwych kupujących lub Allegro).

Oczywiście aukcje są moje, co będziecie mogli sprawdzić na kilka
sposobów (np. "Zadając pytanie sprzedawcy", na które odpiszę wskazaną
przez Was treść itp. - jestem otwarty na propozycje. Ktoś może pomyśleć
że chce nakłonić do kupna, a potem za pośrednictwem Allegro wyłudzić od
Was zapłatę - nie to jest moim zamiarem, chce tylko wypromować swoją
ofertę, aukcje oscylują w granicach 10zł więc naprawdę nie opłacało by mi
się oszukiwać Was i robić sobie problemów tak niską kwotą.

Za jedno kliknięcie, czyli jedną aukcję
oferuję 2zł. Jestem zainteresowany stałą
współpracą, jestem w stanie zlecać Wam 1-3 aukcji miesięcznie.
Płacę za pośrednictwem PayPay/mBank.

Szczegóły na GG: 38671548


RE: Dla osób mających konto w serwisie Allegro: szybka i łatwa kasa, stała współpraca - Nextor - 17-10-2011 12:45

Trochę to dziwne bo prawdziwy kupiec pomyśli że jesteś zaufany a kupi od ciebie podróbke czegos ..


RE: Dla osób mających konto w serwisie Allegro: szybka i łatwa kasa, stała współpraca - DraQo^^ - 17-10-2011 14:07

ale ciebie to obchodzic nie powinno , liczy sie hajs !


RE: Dla osób mających konto w serwisie Allegro: szybka i łatwa kasa, stała współpraca - M512 - 17-10-2011 19:49

(17-10-2011 12:45)Nextor napisał(a):  kupi od ciebie podróbke czegos ..

Nie kupi "podróbki czegoś", a profesjonalną usługę, śmiem twierdzić że wykonaną lepiej niż na niejednej aukcji konkurencji. Jeśli jednak nie kupi, przynajmniej trafi na mają aukcję, wśród kilkuset podobnych ofert konkurencji Smile


RE: Dla osób mających konto w serwisie Allegro: szybka i łatwa kasa, stała współpraca - pr3tor - 17-10-2011 20:43

Mogę spróbować.


RE: Dla osób mających konto w serwisie Allegro: szybka i łatwa kasa, stała współpraca - elols - 17-10-2011 21:13

dobry motyw bo będziesz bardziej "oglądalny" na Allegro. W sumie mógłbym w to wejść.


RE: Dla osób mających konto w serwisie Allegro: szybka i łatwa kasa, stała współpraca - Madroxx - 17-10-2011 21:43

Też się pisze na toSmile


RE: Dla osób mających konto w serwisie Allegro: szybka i łatwa kasa, stała współpraca - kinq96 - 17-10-2011 22:23

Ja również Wink


RE: Dla osób mających konto w serwisie Allegro: szybka i łatwa kasa, stała współpraca - norek - 18-10-2011 15:26

Ja też się pisze


RE: Dla osób mających konto w serwisie Allegro: szybka i łatwa kasa, stała współpraca - M512 - 19-10-2011 12:26

Oferta nadal aktualna, mogę również umówić się na wymianę "kup teraz" (Ty kupisz u mnie, a ja u Ciebie) Smile