Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Punkcik.ctwg.pl - serwis z nagrodami! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Punkcik.ctwg.pl - serwis z nagrodami! (/Temat-Punkcik-ctwg-pl-serwis-z-nagrodami-44613)



Punkcik.ctwg.pl - serwis z nagrodami! - Punkcik - 16-10-2011 21:02

Nie ma o nas żadnego tematu także pora go założyć Smile
Serwis Punkcik jest aktywny od 10 kwietnia i przed nami 2 restock, który odbędzie się 6 grudnia. Oprócz tradycyjnych restocków mamy przygotowane dla Was inne konkursy np. loterię, aukcję, żeton, guess oraz zaraz po restocku rusza I edycja nowej opcji "Ryzykuj".

Oczywiście w serwisie nie może braknąć słów kluczowych, które są dostępna dla każdego użytkownika. Oprócz tego są zagadki liczbowe oraz obrazkowe. Do dyspozycji jest masa różnych gier w tym gry pojedynkowe (kółko i krzyżyk, oczko).

Rozdaliśmy już około 60 nagród, 6 grudnia dojdzie do tego jeszcze parę - także zaufajcie nam Smile
Także zapraszam i życzę powodzenia Smile


http://www.punkcik.ctwg.pl


RE: Punkcik.ctwg.pl - serwis z nagrodami! - machu123 - 17-10-2011 12:46

Więc tak. NIe wiem czy słyszeliście ale niejaki admin pod nikiem dzaher bezpodstawnie wyrzucił z funkcji drugiego admina forum. Doszły mnie słuchy że razem opłacali wszystkie koszta więc sami możecie wywnioskować dlaczego dzaher to zrobił. MOim zdaniem bardzo nieładnie lae przejdzmy do rzeczy. Wygrałem tam pendrive jakieś 2 miesiace temu i dalej nie doszedł i już pewnie nie dojdzie. Tyle co o tym sądzę. Teraz jeszcze srata uczciwego admina.



Powodzenia


RE: Punkcik.ctwg.pl - serwis z nagrodami! - Punkcik - 17-10-2011 22:01

Widzę, że za bardzo nie jesteś zainteresowany sprawami serwisu. Niejaki Artur nie wkładał w serwis nawet złotówki, również nie pisał do serwisu skryptów i wszystkim zajmowałem się ja wraz z moderatorami.
Do tego postanowił współpracować z konkurencją wykorzystując moje skrypty oraz na umowach z firmą, która udostępnia nam usługi premium SMS wpisał własny numer konta.

Jak ktoś jest zainteresowany całą sprawą jest ona wyjaśniona na naszym forum Smile


Punkcik.ctwg.pl - serwis z nagrodami! - Klin - 31-01-2015 14:44

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.