Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaki telefon, przedłużenie umowy w Play. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Jaki telefon, przedłużenie umowy w Play. (/Temat-Jaki-telefon-przedluzenie-umowy-w-Play-44516)



Jaki telefon, przedłużenie umowy w Play. - Satan - 14-10-2011 20:18

Niedługo moja mama będzie przedłużać umowę w Play i chce zmienić telefon. Chciała by coś do 50zł, najlepiej Mix 30zł na obojętnie jaki okres. Nie ma zbyt określonych oczekiwań co do telefonu, oprócz tego żeby nie była to jakaś Emporia czy Nokia C1 Tongue Piszcie tutaj na jakie telefony powinna zwrócić uwagę, sensowne odpowiedzi będę nagradzać reputkami.


RE: Jaki telefon, przedłużenie umowy w Play. - Nextor - 14-10-2011 20:40

Mam nokię C6 Super telefonik troszeczke wolny bo wkoncu symbiana ale great ! wygodna klawa wifi darmowy gps wszystko git Smile


RE: Jaki telefon, przedłużenie umowy w Play. - Leopard - 14-10-2011 21:12

(14-10-2011 20:40)Nextor napisał(a):  Mam nokię C6 Super telefonik troszeczke wolny bo wkoncu symbiana ale great ! wygodna klawa wifi darmowy gps wszystko git Smile

GPS jest sygnałem ogólnodostępnym, więc jest darmowy na każdym urządzeniu wyposażonym w odpowiedni odbiornik Smile.

A co do tematu, to jeśli dotykowca, to tylko z systemem operacyjnym Smile. W tym przedziale cenowym to chyba tylko Android i Symbian wchodzą w grę.


RE: Jaki telefon, przedłużenie umowy w Play. - Zythus - 14-10-2011 21:18

Podaj telefony jakie ma do wyboru z tej oferty - będzie prościej coś doradzić.


RE: Jaki telefon, przedłużenie umowy w Play. - Satan - 14-10-2011 21:24

Jutro się Zythus do salonu przejadę bo na play.pl nic prawie nie ma Tongue Napiszę co ciekawego jest itp. Tongue