Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Xperia x8 Vs Monte Vs Txt Pro Vs Galaxy Mini - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Xperia x8 Vs Monte Vs Txt Pro Vs Galaxy Mini (/Temat-Xperia-x8-Vs-Monte-Vs-Txt-Pro-Vs-Galaxy-Mini-44421)

Strony: 1 2 3 4


RE: Xperia x8 Vs Monte Vs Txt Pro Vs Galaxy Mini - rafalek9 - 14-10-2011 20:00

(14-10-2011 19:45)Bacian napisał(a):  lepiej używaną tydzień/miesiąc za ok 350-410zł + przesyłka z gwarancją ok 23-22 miechy .

moze torchę uzasadnij


RE: Xperia x8 Vs Monte Vs Txt Pro Vs Galaxy Mini - Miu - 14-10-2011 20:06

@up
Symbian nie wygrywa Tongue Tak,jest starszym systemem,ale nie tym wygrywa z Badą.Symbian jest open-sourcem a Bada(jeszcze!)nie.Aczkolwiek nie zamieniłbym mojego Wave na np.Nokię N8(nawet pomimo różnicy cenowej).Dlaczego?Symbian jest przestarzały,a Bada pomimo swojej "świeżości" jest już bardzo mocnym konkurentem na rynku oprogramowania(porównuje się ją do Windowsa Wink ).Ahh nie mam weny,żeby bronić Bady,ale jestem przekonany,że jest znacznie lepsza niż Symbian Wink
Co do tematu bierz X8-android(cały czas pracują nad aktualizacjami do nowszych softów dla tego modelu)


RE: Xperia x8 Vs Monte Vs Txt Pro Vs Galaxy Mini - Zythus - 14-10-2011 21:16

Dokładnie. Bada > Symbiana - nie tylko płynnością i intuicyjnością interfejsu, ale też wsparciem ze strony Samsunga, które jest coraz większe.


RE: Xperia x8 Vs Monte Vs Txt Pro Vs Galaxy Mini - Leopard - 14-10-2011 21:21

To i tak nie zmienia faktu, że jest systemem "z drugiej kategorii", bo iOS i Android są dużo lepsze od Bada (i bardziej popularne) Smile.


RE: Xperia x8 Vs Monte Vs Txt Pro Vs Galaxy Mini - Zythus - 14-10-2011 21:23

Nie twierdzę, że nie są Smile. Dlatego napisałem go na drugim miejscu, ale też nie na 3cim Smile