Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Xperia x8 Vs Monte Vs Txt Pro Vs Galaxy Mini - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Xperia x8 Vs Monte Vs Txt Pro Vs Galaxy Mini (/Temat-Xperia-x8-Vs-Monte-Vs-Txt-Pro-Vs-Galaxy-Mini-44421)

Strony: 1 2 3 4


RE: Xperia x8 Vs Monte Vs Txt Pro Vs Galaxy Mini - Tomek - 13-10-2011 20:34

X8: sam mam od 2 tygodni i jest wręcz zaczepisty!
Monte: gówno jakich mało...
TXT pro: nie, to NIE ma androida - to tylko nakładka graficzna więc nie polecam
Galaxy Mini: taki sobie... ja ci wogóle żadnego samsunga nie polecam.

Ja bym wybrał X8 (zresztą właśnie tak zrobiłem). Ma Androida co oznacza, że większośc zajebistych gierek masz za darmo z Marketu. Co więcej, jeżeli domyślna klawiaturka X8 ci się nie podoba możesz sobie z Marketu za darmo ściągnąć inną, np. Go Keyboard. Zresztą tak samo z ekranem startowym, trybem pisania SMSów itp. Oczywiście to samo jest na Galaxy Mini ale Samsungi to chińskie szajs - oni umieją robić wszystko oprócz telefonów i tabletów.


RE: Xperia x8 Vs Monte Vs Txt Pro Vs Galaxy Mini - michal2612 - 13-10-2011 20:36

Również posiadam x8, bardzo polecam Wink


RE: Xperia x8 Vs Monte Vs Txt Pro Vs Galaxy Mini - rafalek9 - 13-10-2011 20:52

Niewiem ceny róznią się około 50-80zł. Teraz jestem posiadaczem w205 szajs jakich mało ... i niewiem czy niewystarczy mi ten szajsung.


RE: Xperia x8 Vs Monte Vs Txt Pro Vs Galaxy Mini - Leopard - 13-10-2011 22:23

Po pierwsze nie bierz żadnego telefonu dotykowego z systemem innym niż iOS (iPhone), czy Android (lub ewentualnie Symbian, ale te 2 pierwsze lepsze) :>.

A z podanych telefonów, jedyne sensowne to Xperia X8 i Galaxy Mini, bo tylko one mają Android'a.

Tutaj masz porównanie specyfikacji: http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=3725&idPhone2=3403 .

Ja osobiście (gdybym miał wybierać) wziąłbym Xperia, bo mam większe zaufanie do tej marki, a do tego bardziej podoba mi się sam wygląd telefonu.


RE: Xperia x8 Vs Monte Vs Txt Pro Vs Galaxy Mini - Tomek - 14-10-2011 07:34

widzisz, bierz xperię!


RE: Xperia x8 Vs Monte Vs Txt Pro Vs Galaxy Mini - mikolaj90 - 14-10-2011 10:02

Takie telefony w ankiecie a Ty jeszcze nie wiesz jakiego brać ? Tu nic nie trzeba tłumaczyć, xperia x8.


RE: Xperia x8 Vs Monte Vs Txt Pro Vs Galaxy Mini - rafalek9 - 14-10-2011 10:49

Wezmę xperie jak mi rodzicę pozwolą ... ale za moje pieniądze to raczej niepowinno być problemu .


RE: Xperia x8 Vs Monte Vs Txt Pro Vs Galaxy Mini - sojusznik - 14-10-2011 11:10

według mnie x8, główna zaleta - ANDROID, po za tym niezły stosunek jakość-cena i jeszcze jedno od zawsze jestem wierny marce SE i nigdy się nie zawiodłem.


RE: Xperia x8 Vs Monte Vs Txt Pro Vs Galaxy Mini - Morgoth2 - 14-10-2011 11:30

wszyscy piszą x8... bo nie znają SE Txt Pro. Poczytajcie sobie o tym fonie. Jest zajebisty


RE: Xperia x8 Vs Monte Vs Txt Pro Vs Galaxy Mini - Lubelak - 14-10-2011 12:02

@Tomek
Cytat: Samsungi to chińskie szajs
To chyba miałeś w ręku tylko Samsunga Aville