Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Premium SmS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Premium SmS (/Temat-Premium-SmS-44414)



Premium SmS - intex1 - 13-10-2011 13:58

Witaj

Posiadam serwer pewnej gry, i robię do niej pewne dodatki, które podobaja się graczom i chcą abym im udostępnił do nich dostęp. Żeby nie marnować swojej pracy chciałem zrobić coś takiego jak Premium SmS, ale odszedłem od tego pomysłu. Teraz znów naszedł mnie ten pomysł gdy zobaczyłem firmę profitsms.pl
Rozmawiałem z panem na GG opisałem mu swój problem i zapewnił mnie że wszystko to jest legalne, że gdy uzbieram wystarczającą kwotę klikam wypłać i mam pieniądze na swoim koncie. W innych tego typu firmach podpisuje się jakieś umowy, podaje nIP, pesel itp tu tylko numer konta i nic więcej. Gdy pytałem się o jakieś odprowadzanie podatków dostałem odpiwiedź że z pieniędzmi które otrzymam mogę rbić co chcę i nikt mi nic nie zrobi. Ja jednak jestem ostrożny i wolę zapytać się specjalistów od tego. Czy posiadanie takiej usługi i dawanie dostępu graczom do rzeczy, które wykonałem sam za symboliczny sms , jest legalne i i o co chodzi z odprowadzeniem podatku?

Pozdrawiam


RE: Premium SmS - Tomek - 13-10-2011 21:27

ty myślisz, że ktoś ci będzie takie smsy wysyłał a potem płacił po 15 zł dziennie za spam który będzie mu przychodził na komę!? Undecided

jeżeli już chcesz żeby cię wspomagali użytkownicy to givebeer.com lub po prostu datki na PayPalu (jest taka funkcja)


RE: Premium SmS - intex1 - 13-10-2011 23:33

Skoro nie zrozumiałeś pytania to się nie udzielaj.

Tu chodzi o SmS' Premium, wysyłasz np: SmS'a do Dotpay a on daje jakąś część na twoje konto ... SPam Sms'ami to co innego ....


RE: Premium SmS - Tomek - 14-10-2011 07:29

ja wiem co to sms premium a chodzi mi o to, że jak ktoś już ci wyśle tego smsa za załóżmy 2 zł, to potem będzie dostawał mnóstwo spamu za który bedzie placil!


RE: Premium SmS - sylwu - 21-10-2011 16:45

@UP
omg, lepiej już nic nie pisz, bo nie wiesz co to premium sms

@intex1 oczywiście że pobieranie opłat za udostępnianie swojego dzieła jest legalne, nawet poprzez premium sms
z zarobioną kasą możesz zrobić co chcesz, no i teoretycznie musisz rozliczyc sie z US
natomiast zastanawia mnie czemu nie skorzystasz z dotpay'a ?? bo jak by nie było też oferuje usługę zapłaty via sms ale również inne metody błyskawicznych płatności, na których nie stracisz tyle co na sms'ach
a jest to chyba najbardziej znana a co za tym idzie pewna firma.


RE: Premium SmS - dondoonsie - 20-08-2012 21:16

homepay i jazda

a ten co powyżej się wypowiadał jakiś debil nie ma racji

nie ma żadnych reklam na telefon przy premium sms


RE: Premium SmS - WojaKk - 20-08-2012 21:29

Złota łopata dla ciebie za odkop tematu sprzed ponad 10 miesięcy


RE: Premium SmS - Admin - 10-09-2012 09:16

(14-10-2011 07:29)Tomek napisał(a):  ja wiem co to sms premium a chodzi mi o to, że jak ktoś już ci wyśle tego smsa za załóżmy 2 zł, to potem będzie dostawał mnóstwo spamu za który bedzie placil!

Najwyraźniej nie wiesz skoro piszesz takie głupoty.
Autor tematu pisze o zwykłych smsach gdzie koszt jest równy od 1 złotówki do 25 zł netto, mylisz "sms premium" z usługa MT (smsowa subskrybcja) - która jest przeznaczona wyłącznie dla firm, dlatego autor nawet nie mogłby z niej skorzystać.

(20-08-2012 21:29)WojaKk napisał(a):  Złota łopata dla ciebie za odkop tematu sprzed ponad 10 miesięcy

Racja, zamykam.


Premium SmS - Admin - 10-09-2012 09:16

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.