Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Nie działą mi strona lockerz.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Nie działą mi strona lockerz.com (/Temat-Rozwiazane-Nie-dziala-mi-strona-lockerz-com-4434)



[Rozwiązane]Nie działą mi strona lockerz.com - Tidus - 03-04-2010 11:43

Od Marcowego Restocku nie działa mi strona lockerz...
To wygląda tak :
Gdy wpisuję lockerz.com
nie chce mi sie naładować strona,
lecz dziwi mnie to ,że na żadnej przeglądarce nie działa tylko na operze turbo ,lecz gdy włączę operę turbo mogę czekać i godzine i sie nie naładuje strona główna lecz zalogować się da ..
Co robić?
PS.Czyściłem cache i historie i ciasteczka i nic ..

Pomocy !


RE: Nie działą mi strona lockerz.com - MeTonaTOR - 03-04-2010 11:45

MaxThona sproboj


RE: Nie działą mi strona lockerz.com - Tidus - 03-04-2010 11:47

Tez nie dziala Sad


RE: Nie działą mi strona lockerz.com - Crejz0llek - 03-04-2010 11:51

Przeinstaluj Firefoxa...
Zainstaluj starszą Wersje.


RE: Nie działą mi strona lockerz.com - Jeppers - 03-04-2010 11:55

Tidus0 mam to samo niestety, napisałem już maila i czekam na odpowiedź , na pewno dam znać jak odpiszą


RE: Nie działą mi strona lockerz.com - rajmek126p - 03-04-2010 11:58

ja mam to samo mi nawet na opera turbo nie działa :/


RE: Nie działą mi strona lockerz.com - DonHoracy - 03-04-2010 11:59

Ja tak miałem w grudniu. W ogóle mi Lockerz nie wchodził więc siedziałem na proxy itp.
Problem ustał w momencie jak zmienili wygląd strony (ikonki itd.). Może u was za jakiś czas też się poprawi. U mnie był to gruby miesiąc..


RE: Nie działą mi strona lockerz.com - rajmek126p - 03-04-2010 12:17

no kurde ciekawe czy cos mi da jak napisze do multimediy aby mi ip zmienili


[Rozwiązane][Rozwiązane]Nie działą mi strona lockerz.com - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.