Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z aktualizacja znajomych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Problem z aktualizacja znajomych (/Temat-Problem-z-aktualizacja-znajomych-443)



Problem z aktualizacja znajomych - hubert_kielce - 19-12-2009 13:17

Witam mam taki problem juz od ok 3 4 tygodni zapraszam znajomych kolor obok zaproszenia zmienia sie na fioletowy czyli przyjeli zaproszenie. A ja ani za to nie dostaje punktow ani nie zmienia mi sie ten status ze przybylo mi znajomych. Pomozecie bo juz mnie krew zalewa <zly>


RE: Problem z aktualizacja znajomych - Kilol - 19-12-2009 13:19

Jest to Bug. Dotyczy on nie naliczacie ptz za zapraszanie znajomych, odpowiedzi w Dailes i za logowanie.
Poszukaj dokładnie na forum takiego tematu, bo były ich setki.Tongue


RE: Problem z aktualizacja znajomych - hubert_kielce - 19-12-2009 14:04

No dobra bo jestem nowy takze jeszcze nie wszystko chwytam a mozecie mi jeszcze powiedziec czy zostana mi naliczone punkty czy nie. albo to czego sie najbardziej obawiam czy przez to nie utrace znajomych ze pomimo ze np teraz mam 9 to bede musial zbierac od nowa


RE: Problem z aktualizacja znajomych - Kilol - 19-12-2009 14:07

Lockerz pisze, że wszystkie punkty itd. zapisane są w ich bazie danych, więc myślę, że nie ma się czym martwić.
Kiedy naprawią buga, wtedy zwrócą ci ptz itd.


RE: Problem z aktualizacja znajomych - m-kamillo - 19-12-2009 15:02

Dużo osób ma buga... mojemu kumplowi nie naliczało przez 2tygodnie punktów i liczył ile powinien mieć...
Przy jednym logowaniu zauważył ze punkty się pojawiły, miał tyle co powinien mieć.... To nie zginie, na pewno Ci kiedyś zwrócą, cierpliwości...


RE: Problem z aktualizacja znajomych - Kleszczman - 19-12-2009 16:42

Problem ze znajomymi już był i pewnie ciągle będzie. My mamy do tego odpowiedni temat na forum i jeśli będziesz chciał wysłać im maila że ci nie nalicza to do tłumaczenia też mamy wątek.

Zamykam i wywalam. Sorry sasasasa.......


Problem z aktualizacja znajomych - Killer - 11-03-2011 00:57

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.


Pozdrawiamy
Administracja Forum.