Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wyniki wyborów do sejmu. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Wiadomości (/Forum-Wiadomosci-117)
+--- Wątek: Wyniki wyborów do sejmu. (/Temat-Wyniki-wyborow-do-sejmu-44269)

Strony: 1 2


Wyniki wyborów do sejmu. - Magnus - 10-10-2011 17:12

[Obrazek: z10438705W.jpg]

Platforma Obywatelska uzyskała 39,6 proc. głosów i wygrała wybory po 4 latach rządów - wynika z sondaży exit-polls TNS OBOP. Prawo i Sprawiedliwość uzyskało 30,1 proc. Trzecią siłą w parlamencie będzie Ruch Palikota. Do Sejmu weszły jeszcze 2 partie: PSL i SLD.

Po ogłoszeniu sondażowych wyników w sztabie Platformy zapanowała euforia. - To dla nas zaszczyt, że będziemy mogli dla was pracować przez kolejne cztery lata - mówił Donald Tusk. Jest on pierwszym premierem po 1989 roku, któremu udało się wygrać wybory po kilku latach rządzenia.

- Szanujemy wynik wyborów, ale jesteśmy przekonani, że dzień zwycięstwa dla nas nadejdzie - mówił z kolei lider PiS Jarosław Kaczyński. W sztabie rozległo się skandowanie "Jarosław, Jarosław!" i "Zwyciężymy!"

Na trzecim miejscu uplasował się Ruch Palikota z wynikiem 10,1 proc. - Jeżeli ludzie się zjednoczą, wszystko jest możliwe. To jest nadzieja dla wszystkich. Przede wszystkim dla milionów obywateli, którzy chcą państwa świeckiego, obywatelskiego i społecznego - mówił szczęśliwy Janusz Palikot.

Źródło "gazeta.pl"


RE: Wyniki wyborów do sejmu. - mikolaj90 - 10-10-2011 19:16

Jestem załamany wynikami.


RE: Wyniki wyborów do sejmu. - Admin - 10-10-2011 19:39

wyniki były przewidywalne, chociaz i tak niewielka różnica między PO, a PISem.


RE: Wyniki wyborów do sejmu. - Grub63 - 11-10-2011 14:39

(10-10-2011 19:16)mikolaj90 napisał(a):  Jestem załamany wynikami.

A kogo chciałbyś zobaczyć na czele?
Imo dobrze się stało, że pisiory nie doszły do władzy Jerk2


RE: Wyniki wyborów do sejmu. - mikolaj90 - 11-10-2011 17:05

Mam nadzieje Grub63, że nie jesteś zadowolony, że Ruch Palikota wszedł do sejmu ? Tym jestem załamany. Dla mnie to najgorsze wybory jakie mogły być.


RE: Wyniki wyborów do sejmu. - Wieczor - 11-10-2011 17:15

Moim zdaniem dlatego jest taka przepaść między 1,2 a 3 ponieważ wielu ludzi idąc na wybory nie głosuje tak jak myśli tylko po to aby ten Kaczor czy Tusk nie doszedł do władzy ...


RE: Wyniki wyborów do sejmu. - Roben - 11-10-2011 17:53

I z Po i z Pis w Polsce dobrze nie będzie...Póki co z Polski robi się druga Białoruś.


RE: Wyniki wyborów do sejmu. - Razer - 11-10-2011 18:51

(11-10-2011 17:05)mikolaj90 napisał(a):  ...Ruch Palikota wszedł do sejmu ? Tym jestem załamany...

Czemu? Smile


RE: Wyniki wyborów do sejmu. - Natlia200 - 11-10-2011 19:49

A ja właśnie się ciesze, że nowa partia weszła do sejmu. Jakby wziać do ręki listę z posłami to od kilkunastu lat widzimy te samy "mordy". A Polsce potrzeba zmian, młodych osób z zapałem,pomysłami, które mogą coś zmienić.


RE: Wyniki wyborów do sejmu. - mikolaj90 - 11-10-2011 20:16

Tak, przyszli geje, przestępcy i homoseksualiści - tego potrzeba w polityce. Palikota nie komentuje.