Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik Pt. "Jak zdobyć ok. 50 kg makulatury..." - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Poradnik Pt. "Jak zdobyć ok. 50 kg makulatury..." (/Temat-Poradnik-Pt-Jak-zdobyc-ok-50-kg-makulatury-44244)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


Poradnik Pt. "Jak zdobyć ok. 50 kg makulatury..." - blazej2221 - 09-10-2011 22:00

Chcesz zdobyć książki, katalogi, naklejki, plakaty itp. 100 % za darmo?
Wszystko jest po niemiecku...

Wchodzimy na stronę:
http://www.bmu.de/bestellformular/content/4159.php
Zjeżdżamy scroll’em troszkę niżej.
Widzimy prostokątne okienka. W każde okienko wpisujemy liczbę 5 (nie więcej, nie mniej).
Na dole mamy formularz. Uzupełniamy tylko pola oznaczone *. Wypełniamy go następująco:
Vorname - Imię
Name - Nazwisko
Straße/Nr. - Ulica, nr. Domu
Postleitzahl - Kod pocztowy
Ort - Miejscowość
Land - Polen
E-mail – Twój E-mail
Poniżej znajduję się jedno puste pole. Nad tym polem jest tekst w którym znajduje się kilka drukowanych liter w cudzysłowie. Te litery trzeba przepisać do pustego pola.
Gdy już wypełniliśmy formularz klikamy w przycisk „Absenden”.
Przenosi nas do strony, na której znajduje się wykres tego co zamówiliśmy.
Zjeżdżamy na sam dół strony, po czym klikamy przycisk „absenden”.
Wyświetla nam się wiadomość by potwierdzić zamówienie. Wchodzimy na swoją pocztę i klikamy w link, aby potwierdzisz nasze zamówienie.
Teraz już tylko czekamy na kuriera Wink
Proszę nie udostępniać innym tego poradnika ani żadnych treści w nim zawartych.

Mam nadzieję, że poradnik się przyda!
Pozdrawiam, blazej2221 !


RE: Poradnik Pt. "Jak zdobyć ok. 50 kg makulatury..." - Dramer - 10-10-2011 21:45

Hmmm... Napewno za darmo? Big Grin


RE: Poradnik Pt. "Jak zdobyć ok. 50 kg makulatury..." - vanor - 11-10-2011 13:55

tak za darmo, za jakiś czas temu zamówiłem sobie wszystko co było możliwe, tyle że po 1 sztuce, paczke przywiózł po 4 dniach kurier DHL , waga 11kg Smile

do autora: mógłbyś dokładnie opisać skąd to jest i co tak na prawdę wypełniamy, bo nie którzy może nie znają niemieckiego Smile


RE: Poradnik Pt. "Jak zdobyć ok. 50 kg makulatury..." - blazej2221 - 11-10-2011 15:55

To jest 100 % za darmo, do mnie przyszło w sumie ponad 100 kg. Zamawiałem 2 razy Smile


RE: Poradnik Pt. "Jak zdobyć ok. 50 kg makulatury..." - Grub63 - 11-10-2011 15:59

Przecież jest wersja angielska tej strony, wystarczy kliknąć na flagę Wink

@up: i po ch** ci tyle tego śmiecia?


RE: Poradnik Pt. "Jak zdobyć ok. 50 kg makulatury..." - Dramer - 11-10-2011 17:18

to są reklamówki sklepów, ulotki itd czy np podarte kartony ?
Edit: nie przeczytałem początku Smile


RE: Poradnik Pt. "Jak zdobyć ok. 50 kg makulatury..." - vanor - 11-10-2011 18:08

(11-10-2011 15:59)Grub63 napisał(a):  Przecież jest wersja angielska tej strony, wystarczy kliknąć na flagę Wink

@up: i po ch** ci tyle tego śmiecia?

nie wiesz po co? bardzo dobrze na ognisko się nadaje Big Grin


RE: Poradnik Pt. "Jak zdobyć ok. 50 kg makulatury..." - Dramer - 12-10-2011 08:19

dzięki za info już zamawiam


RE: Poradnik Pt. "Jak zdobyć ok. 50 kg makulatury..." - Qwik - 15-10-2011 10:33

Nie wiem na co to wam ale spoko.Oczyszczacie tylko Niemcow ze śmieci i przywozicie do Polski.


RE: Poradnik Pt. "Jak zdobyć ok. 50 kg makulatury..." - Magnus - 15-10-2011 11:29

Haha dobre.Ważne ze za free to każdy zamawia Big Grin