Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Żegnam to forum i tych śmiesznych użytkowników hahaha - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Żegnam to forum i tych śmiesznych użytkowników hahaha (/Temat-Zegnam-to-forum-i-tych-smiesznych-uzytkownikow-hahaha-44240)

Strony: 1 2 3 4


RE: SmS - Za Co? Za 50% Ceny! Od Ipay! + PROMOCJA! - Przemekmaty - 16-10-2011 16:12

haha jaki oszust ja nie mogę Big Grin nie ma co koles 4 dychy do przodu


RE: SmS - Za Co? Za 50% Ceny! Od Ipay! + PROMOCJA! - ipay - 16-10-2011 16:13

Żegnam to forum i tych śmiesznych użytkowników hahaha


RE: SmS - Za Co? Za 50% Ceny! Od Ipay! + PROMOCJA! - Krissu - 16-10-2011 16:16

@iPay:
Szczerze? To on u Ciebie jest klientem, więc może Cię zwyzywać od śmieci itd a Ty powinieneś i tak swego dochować. Tym bardziej, że jeżeli osoba pisz, po chwili przerywa wiadomość i ucieka - jak tego nie można nazwać oszustwem? Tym bardziej, że jakoś nie masz zbyt wielu reputacji ani nie masz dobrego zdania na forum. Obawiam się, że teraz zaufać Tobie będzie tak ciężko jak KoGi'emu - tylko frajerzy się nabiorą. Smile

Pozdro.

[EDIT]
Aaa.. i odnośnie tego - nie wyślę za to, że powiedział "jesteś oszustem". Nie wiem czy wiesz, ale równie dobrze mógł powiedzieć, że transakcja była nie udana i nie poleca - również byś nie wysłał, bo złe zdanie o Tobie wyraża? :>
Kolego bądź koleżanko.. Wyślij lepiej mu te sms'y jeśli nie chcesz mieć kłopotów i mieć "wysoką" opinie.


RE: SmS - Za Co? Za 50% Ceny! Od Ipay! + PROMOCJA! - macer - 16-10-2011 16:16

@ipay: jakie wyzwiska ? Te gdzie mówłem prawdę, że jesteś oszustem ?
a tak btw miałeś mnie ignorować, więc ?


RE: SmS - Za Co? Za 50% Ceny! Od Ipay! + PROMOCJA! - ipay - 16-10-2011 16:26

Żegnam to forum i tych śmiesznych użytkowników hahaha


RE: SmS - Za Co? Za 50% Ceny! Od Ipay! + PROMOCJA! - Krissu - 16-10-2011 16:28

(16-10-2011 16:26)ipay napisał(a):  hahaha.
jestem oszustem? jak powiedział Krissu "jak byś powiedział że coś nie tak" i poczekał cierpliwie aż wejdę na gg to byś dostał swoje sms'y a za twoje "jesteś oszustem" dziękuje tobie i pozdrawiam.

O nie kolego, źle to zrozumiałeś. ;-) Ja bronię Macera i w 100% trzymam jego stronę. Za to, że napisał "jesteś oszustem" - co tylko swoim pisaniem to potwierdzasz - tak, potwierdzasz to - masz mu nie wysłać kasy?
Śmiech na sali ... Lol


RE: SmS - Za Co? Za 50% Ceny! Od Ipay! + PROMOCJA! - DDK - 16-10-2011 16:30

Z tego co widzę ipay jesteś arogancki i w dodatku nie wykonałeś usługi zamówioną przez macer'a. Kiedyś pisałem z Tobą na GG w sprawie kopii forum, też nie wykazałeś się zbyt wysoką inteligencją.

Za wyzwiska nie wysłałeś SMS'ów ? Zamówił i ma prawo do upominania się o nie jeśli ich nie otrzymał.


RE: SmS - Za Co? Za 50% Ceny! Od Ipay! + PROMOCJA! - ipay - 16-10-2011 16:33

Żegnam to forum i tych śmiesznych użytkowników hahaha.


RE: SmS - Za Co? Za 50% Ceny! Od Ipay! + PROMOCJA! - Nutric - 16-10-2011 16:35

Pisałem do niego na gg, w celu oddania pieniędzy dla macera, zachowywał się jak dzieciak, i nie kompetentna osoba do interesów. Po dłuższej rozmowie zostałem zablokowany, a pieniezy nie oddał . NIE POLECAM

@UP, napisałem że Ci popsuje reputacje i nie będziesz miał klientów... "nie fajnie" tyczyło się tego co napisałem wcześniej.


RE: SmS - Za Co? Za 50% Ceny! Od Ipay! + PROMOCJA! - Krissu - 16-10-2011 16:36

@iPay:
Tylko się pogrążasz, oddaj mu kasę lub sms'y i święto.
Ja też napiszę: Jesteś oszustem i wynoś się z tego forum.