Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Cupsell zarabiaj na własnym sklepie internetowym - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Cupsell zarabiaj na własnym sklepie internetowym (/Temat-Cupsell-zarabiaj-na-wlasnym-sklepie-internetowym-44228)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Cupsell zarabiaj na własnym sklepie internetowym - Kubston - 16-09-2016 17:40

(16-09-2016 17:22)hubauba napisał(a):  Witam,

To mój pierwszy post, założyłem konto aby zareklamować sklep na cupsellu: link do sklepu z koszulkami.
W asortymencie kilka ciekawych (moim zdaniem) wzorów.
Od dawna zajmuję się rysowaniem i grafiką, sklep jest swego rodzaju eksperymentem czy da się przebić w te branży nie prowadząc kanału na youtube ani poczytnego bloga.
Wzory dodaję w dużej rozdzielczości, przynajmniej 2000x2000 oczywiście w formacie .png z wykorzystaniem przezroczystości tam gdzie jest potrzebna.
Zapraszam i będę wdzięczny za zakupy.

Gdyby link nie działał, oto adres:
sajko.cupsell.pl
Przepraszamy ale te forum nie działa na takiej zasadzie.


RE: Cupsell zarabiaj na własnym sklepie internetowym - Wojtek574 - 16-09-2016 18:18

O luju co tu się stało O.o Kolega chyba pomylił fora Tongue


RE: Cupsell zarabiaj na własnym sklepie internetowym - hubauba - 17-09-2016 21:15

Cóż, nie było moją intencją robienie nachalnego marketingu szeptanego, napisałem bezpośrednio o co chodzi.
Obserwuję stronę cupsell od jakiegoś czasu i niestety w tym momencie są nastawieni typowo na współpracę
z youtuberami dlatego ciężko o skuteczny sposób promocji. Stara opcja promocji na stronie głównej cupsella
została zastąpiona programem vip dla youtuberów https://cupsell.pl/strony/grupavip.html.
Aby zostać zauważonym najlepiej prowadzić chyba jakiś fanpejdż.


RE: Cupsell zarabiaj na własnym sklepie internetowym - turos - 27-12-2016 00:25

Witam, Jeśli ktoś jest nadal zainteresowany zarabianiem w serwisie CupSell to zapraszam do mnie co nieco pomogę i poduczę Wink w zamian oczekuję rejestrację z refa ! Wink PISAĆ ŚMIAŁO NA PW !! Big Grin Big Grin Czekam na was naprawdę można zarobić jeśli ktoś dobrze pomyśli, a ja mu w tym pomogę Wink Zachęcam !