Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Cupsell zarabiaj na własnym sklepie internetowym - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Cupsell zarabiaj na własnym sklepie internetowym (/Temat-Cupsell-zarabiaj-na-wlasnym-sklepie-internetowym-44228)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Cupsell zarabiaj na własnym sklepie internetowym - JCDenton - 13-03-2015 00:00

Kombinuję już od dwóch tygodni z cupsellem, ale na razie są marne skutki. Podobają mi się te filmiki reklamowe. Prezes potrafi zadbać o ty, by o cupsellu było głóśno


RE: Cupsell zarabiaj na własnym sklepie internetowym - WHIT3_PROBL3M - 13-03-2015 17:20

Fajny sposób dla tych którzy bawią się w grafikę! Smile


RE: Cupsell zarabiaj na własnym sklepie internetowym - dexterr06 - 26-03-2015 13:43

tam większą kase koszą tylko Ci którzy mają odbiorców typu fani z youtuba itd.


RE: Cupsell zarabiaj na własnym sklepie internetowym - azral - 13-05-2016 12:29

Też postanowiłem spróbować.



Marża naprawdę nie jest wysoka ale mam nadzieję że po dołożeniu wzorów sklep będzie działał bezobsługowo a mnie pozostanie już tylko leżeć.


RE: Cupsell zarabiaj na własnym sklepie internetowym - MickeyHuntr - 28-05-2016 06:56

Jak dla mnie dużym minusem jest brak druku full print, mam bardzo dużo pomysłów na koszulki, ale powierzchnia zadruku jest zbyt mała, abym mógł je zrealizować


RE: Cupsell zarabiaj na własnym sklepie internetowym - DzejkobPL - 28-05-2016 07:48

(28-05-2016 06:56)MickeyHuntr napisał(a):  Jak dla mnie dużym minusem jest brak druku full print, mam bardzo dużo pomysłów na koszulki, ale powierzchnia zadruku jest zbyt mała, abym mógł je zrealizować
Cupsell z tego co wiem ma koszulki fullprint..


RE: Cupsell zarabiaj na własnym sklepie internetowym - Aloki - 29-05-2016 15:14

Hej wiecie może czy można umieszczać tam koszulki z motywem anime?? Chodzi mi o postacie, nazwy i symbole czy nie jest to naruszenie praw??


RE: Cupsell zarabiaj na własnym sklepie internetowym - krzygeek - 23-06-2016 12:43

Każda grafika nie posiadająca licencji CCO jest objęta prawem autorskim. Tak więc jakie kol wiek logo, postacie z gry czy filmu bez zgody autora lub reprezentującego go organu jest łamaniem praw autorskich.


RE: Cupsell zarabiaj na własnym sklepie internetowym - przetak16 - 23-07-2016 19:32

Jeśli ktoś się tym zajmuje na powaznie proszę o kontakt bo chcę w to wejść.


RE: Cupsell zarabiaj na własnym sklepie internetowym - hubauba - 16-09-2016 17:22

Witam,

To mój pierwszy post, założyłem konto aby zareklamować sklep na cupsellu: SPAM
W asortymencie kilka ciekawych (moim zdaniem) wzorów.
Od dawna zajmuję się rysowaniem i grafiką, sklep jest swego rodzaju eksperymentem czy da się przebić w te branży nie prowadząc kanału na youtube ani poczytnego bloga.
Wzory dodaję w dużej rozdzielczości, przynajmniej 2000x2000 oczywiście w formacie .png z wykorzystaniem przezroczystości tam gdzie jest potrzebna.
Zapraszam i będę wdzięczny za zakupy.

Gdyby link nie działał, oto adres:
SPAM