Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Cupsell zarabiaj na własnym sklepie internetowym - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Cupsell zarabiaj na własnym sklepie internetowym (/Temat-Cupsell-zarabiaj-na-wlasnym-sklepie-internetowym-44228)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Cupsell zarabiaj na własnym sklepie internetowym - Michal3242 - 05-08-2013 22:58

Czy dodanie na koszulkach np. herbu drużyny FC Barcelony jest legalne?


RE: Cupsell zarabiaj na własnym sklepie internetowym - bosman - 05-08-2013 23:02

(05-08-2013 22:58)Michal3242 napisał(a):  Czy dodanie na koszulkach np. herbu drużyny FC Barcelony jest legalne?

Teoretycznie nie. Ale myślisz, że 95 % sprzedawców ma jaką kol wiek zgode? TongueTongue Myślę, że dyrektorzy mark. FCB się nie przysrają do typka z CupSell? Smile


RE: Cupsell zarabiaj na własnym sklepie internetowym - KMK - 08-10-2013 16:59

Odkopie trochę temat.

Chciałem się pobawić w ten cupsell, ale widzę, że to się kompletnie nie opłaca. Może kiedyś ceny były niższe. No, ale jak teraz zwykła biała koszulka SG z naszym logiem, bez marży, kosztuje 34 zł to ja dziękuje. A koszulka Fruit of the Loom model Baseball z naszym logiem bez marży to aż 44 zł. Taka koszulka w hurcie kosztuje jakieś 9.99 zł jeśli weźmie się od razu 50 czy tam 100 sztuk. Dodajmy sobie marże 5 zł i już taka nasza koszulka kosztuje 49 zł. Cena ogromna, a zarobek nie wielki. Ok, jeśli zrobi się fajną koszulkę albo zerżnie koszulkę jakiejś znanej kapeli, której oryginalne t-shirty w sklepach muzycznych chodzą po 99 zł to można sobie dodać większą marżę niż te 5 zł. No, ale i tak gra nie warta świeczki. Zarobi głównie cupsell, a nam się trafią ochłapy.


RE: Cupsell zarabiaj na własnym sklepie internetowym - damianus627 - 08-10-2013 17:03

@up No ceny w porównaniu z np. allegro są wysokie, a oni robiąc tyle zamówień pewnie mają te koszulki za grosze.


RE: Cupsell zarabiaj na własnym sklepie internetowym - fenerox14 - 16-10-2013 01:55

polecam ten tę stronę!


RE: Cupsell zarabiaj na własnym sklepie internetowym - Mothal - 11-11-2013 03:10

Szału nie ma...


RE: Cupsell zarabiaj na własnym sklepie internetowym - mateart - 27-03-2014 01:41

znacie coś podobnego?


RE: Cupsell zarabiaj na własnym sklepie internetowym - Kede - 27-03-2014 10:07

Jest jeszcze koszulking, spreadshirt. Ale cupsell i tak ma najlepszą ofertę. Żeby zarobić trzeba być dobrym grafikiem i mieć ciekawe pomysły. Nie ma sensu robić takich koszulek jak na targu za 20zł. Większość koszulek to kopie kopii.. Wypromujcie swoją markę to koszulki będą schodzić. Tylko projekty muszą być wysokiej jakości. 300dpi i 3000x3000 PNG. Mi od czasu do czasu schodzi parę koszulek a w zasadzie nigdzie nie reklamuje itp.


RE: Cupsell zarabiaj na własnym sklepie internetowym - aero2 - 27-03-2014 11:24

Oni nadal są wypłacalni?

Nie mają konkurencji?


RE: Cupsell zarabiaj na własnym sklepie internetowym - dovakhinpl12 - 27-03-2014 16:51

są wypłacalni i konkurencja jest Big Grin Ja prowadzę swój z tematyką anime Big Grin
Nie trzeba być dobrym grafikiem Big Grin Ale Własne projekty sprzedają się Wielokrotnie lepiej Smile
Nikt cię nie oskarży o prawa autorskie Big Grin Co od cb wyciągną ? 5 zł które zarobisz na koszulce ? Big Grin