Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Matevos YouTube Bot [API] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Matevos YouTube Bot [API] (/Temat-Matevos-YouTube-Bot-API-44222)

Strony: 1 2


Matevos YouTube Bot [API] - matevos - 09-10-2011 14:55

Witam, po długim ogarnianiu YouTube API zakończyłem swoje prace nad nowym botem do YouTube.

Wygląd programu:
[Obrazek: designh.png]

Wszystkie funkcje które widzicie na obrazku działają, program cały czas jest udoskonalany. Posiada także system licencjonowania więc przy jego zakupie podajesz mi jaki chcesz mieć login, hasło oraz swój HWID komputera i możesz z niego w pełni korzystać. 1 licencja = 1 komputer. Co o nim sądzicie co do niego dodać jeszcze?


RE: Matevos YouTube Bot [API] - Karpik - 09-10-2011 15:49

Zalezy jaka cena.


RE: Matevos YouTube Bot [API] - matevos - 09-10-2011 15:53

A jaką cenę za niego sugerujecie?


RE: Matevos YouTube Bot [API] - KarmazynowyPirat - 09-10-2011 16:09

5zł dla pierwszych 10 osób Big Grin


RE: Matevos YouTube Bot [API] - Karpik - 09-10-2011 16:13

@matevos zacząłbym od tego, że ktoś musiałby go z forum, doświadczony z sharecasha dostać pod opinię za free. Pozytywna recenzja szybko zwróciłaby Ci za 1 wersję free. Poza tym jest dużo podobnych programów z większą ilości funkcji po około 20-30zł, więc okolice 10 bym proponował.


RE: Matevos YouTube Bot [API] - matevos - 09-10-2011 16:17

Zamierzam dodać więcej funkcji, Mass-uploader, friends adder, mass messenger, tags generator.


RE: Matevos YouTube Bot [API] - Karpik - 09-10-2011 20:29

Hmm całkiem ciekawe, ale moglbys sie pospieszyc, bylbyum Twoim pierwszym klientem nawet na ta wersje Tongue


RE: Matevos YouTube Bot [API] - Geesiek - 10-10-2011 07:19

Spoko bot, Matevos musi jeszcze troszke popracować i poprawićedsign, ale bot działa szybko i jest fajny, pozdro


RE: Matevos YouTube Bot [API] - matevos - 10-10-2011 15:09

Zmieniłem wygląd programu oraz poprawiłem pare funkcji co teraz o nim myślicie?


RE: Matevos YouTube Bot [API] - Miko1029 - 10-10-2011 17:22

No wygląd o niebo lepiej Big Grin