Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Żegnaj Lockerz - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Żegnaj Lockerz (/Temat-Zegnaj-Lockerz-4421)

Strony: 1 2


Żegnaj Lockerz - gardulec - 03-04-2010 08:02

Z czasem przychodzi moment, gdy po prostu zapominamy o wypełnieniu Dailies czy kliknięciu w Z dla tych dwóch lub czterech punktów. Przestajemy czytać najnowsze wiadomości, czy bawić się z DNS by łaskawie obejrzeć filmiki na Play.

Cytat:Kończysz zabawę z Lockerz?
Napisz kilka słów od siebie, podziękowania dla użytkowników forum, czy listę rzeczy, które udało Ci się zamówić.

Po ostatnich wydarzeniach stwierdziłem, że zabawa nie ma dalej sensu. Może i zyskujemy nieco więcej punktów w przeciągu tygodnia za Play, jednak w stosunku do podwyżek cen w Restocku, są to kwoty... jakieś z dupy, żeby brzydko nie powiedzieć. Przez całe miesiące od początku roku Lockerz mówiło nam o tym, że ceny pozostaną bez zmian, bez zmian, bez zmian, bez zmian... no i bez zmian.
A jednak zostały podniesione do takiego poziomu, że za aktualną ilość punktów mogę sobie kupić co najwyżej odtwarzacz MP3 8 GB, zaś przed podwyżką mogłem spokojnie zamówić sobie nawet MacBook'a trzynastkę.
Filmy nie działają bez zabawy w DNS, redeemy coraz częściej zależą od tego, ile naspamujesz osób do Lockerza...
Nagle okazuje się, że uzbierane prawie dwa tysiące punktów, okazuje się g... warte.


RE: Żegnaj Lockerz - hemlock3 - 03-04-2010 08:22

Następny desperat...człowieku zrozum jedno! To wszystko masz za darmo! Płacisz tylko jakieś śmieszne pieniądze za vat i to wszystko...Najlepiej to jakby macbook był za 200ptz...dasz paluszek to chcą całą rączkę...żałosne


RE: Żegnaj Lockerz - MeTonaTOR - 03-04-2010 08:28

tez sie pozegnalem z lockerzem, nieest mi ciezko ale i tak filmow z iPhona nieodpali to zostawilem w spokoju Big Grin


RE: Żegnaj Lockerz - gardulec - 03-04-2010 08:35

@hemlock3
Ty mnie nazwiesz desperatem, to ja cię nazwę fanatykiem. Stary, by coś zdobyć najpierw musisz na to nazbierać, tak? Żeby to zamówić musisz jeszcze mieć szansę na redeem, a jak widać nowe redeemy będą tylko jeżeli będziesz aktywnie zapraszał nowych, tak?

Więc teraz wyobraź sobie, że dostajesz np. 2000 zł wypłaty w robocie, a następnego dnia ceny skaczą o 300%. Jesteś zadowolony, uśmiechnięty i cieszysz mordkę, że VAT nie skoczył z 21% do 300%?


RE: Żegnaj Lockerz - Mattix - 03-04-2010 08:49

Tak, dokładnie ukazuje się tu to powiedzenie :

Daj palec a wezmą całą rękę

Dostajesz to wszystko praktycznie za darmo ( z ich strony, bo vat i ew. cło to nasz ukochany kraj ). Możesz mieć nawet tego iPod'a shuffle, który jest warty ok. 200 zł za głupie punkty, które zdobywasz za klikanie. To że Ci się nie chce albo jesteś na tyle ,, ślepy '' ( sorki za wyrażenie ) i nie widzisz że i tak dla Ciebie korzystanie z Lockerz i nawet te odkładanie na później tych PTZ jest zyskiem ( bo nawet drobna nagroda ma swoją wartość ) to raczej nikt nie będzie Cię tu na siłe zostawiał. Tylko zrozum że raczej nigdy na ulicy nie dostaniesz za DARMO iPod'a NANO czy Shuffle, konsoli Nintendo Wii czy nawet tej gry na PC. Nikt Ci nie każe przecież naokrągło siedzieć na stronie Lockerz. Wystarczy kilka kliknięć i możesz ją opuścić ( no ew. jakiś film ). Punkty się odłożą a po miesiącu czy dwóch będzie już jakaś lepsza nagroda.

Jeśli nie chce Ci się zbierać, bo chciałbyś wszystko od razu, w moment i za darmo to tak, słusznie pasuje tu określenie ,, desperat ''
Szybko, za darmo i w moment bez zdobywania żadnych punktów to masz próbki past do zębów w ,, Oriflejmie '', albo w hipermarkecie próbki serków u hostessy.
Tyle Wink
Mam nadzieję że się nie uraziłeś przez moją wypowiedź :>


RE: Żegnaj Lockerz - wesolutki - 03-04-2010 10:05

(03-04-2010 08:02)gardulec napisał(a):  Z czasem przychodzi moment, gdy po prostu zapominamy o wypełnieniu Dailies czy kliknięciu w Z dla tych dwóch lub czterech punktów. Przestajemy czytać najnowsze wiadomości, czy bawić się z DNS by łaskawie obejrzeć filmiki na Play.

Cytat:Kończysz zabawę z Lockerz?
Napisz kilka słów od siebie, podziękowania dla użytkowników forum, czy listę rzeczy, które udało Ci się zamówić.

Po ostatnich wydarzeniach stwierdziłem, że zabawa nie ma dalej sensu. Może i zyskujemy nieco więcej punktów w przeciągu tygodnia za Play, jednak w stosunku do podwyżek cen w Restocku, są to kwoty... jakieś z dupy, żeby brzydko nie powiedzieć. Przez całe miesiące od początku roku Lockerz mówiło nam o tym, że ceny pozostaną bez zmian, bez zmian, bez zmian, bez zmian... no i bez zmian.
A jednak zostały podniesione do takiego poziomu, że za aktualną ilość punktów mogę sobie kupić co najwyżej odtwarzacz MP3 8 GB, zaś przed podwyżką mogłem spokojnie zamówić sobie nawet MacBook'a trzynastkę.
Filmy nie działają bez zabawy w DNS, redeemy coraz częściej zależą od tego, ile naspamujesz osób do Lockerza...
Nagle okazuje się, że uzbierane prawie dwa tysiące punktów, okazuje się g... warte.

ŻenadaSmile A już tekst typu "Filmy nie działają bez zabawy w DNS" jakiej zabawy? Cała zmiana dnsów zajmuje najwyżej 1,5 minuty i oglądasz wszystkie filmy. "redeemy coraz częściej zależą od tego, ile naspamujesz osób do Lockerza..." a to ciekawe:>. Za 2000ptz masz przykładowo 2*Wii warte u nas po jakieś +/- 900zł za sztuke. Jak dla Ciebie to jest g... warte to masz racje, lepiej zakończ swoją przygodę z LockerzSmile


RE: Żegnaj Lockerz - Tech - 03-04-2010 10:16

Heh, hej spokojnie. Z tego co widzę ten temat ma być dla tych co chcą się pożegnać z lockerz, a nie dla kłótni czy to się wszystko opłaca.

Jak gościu tak postanowił to trudno, jego sprawa i więcej nagród dla nas Wink


RE: Żegnaj Lockerz - NaoS - 03-04-2010 10:20

Nie odchodź! "Lockerowa miłość wisi w potwietrzu !!!"


RE: Żegnaj Lockerz - Andaramuxo - 03-04-2010 11:18

Żeby oglądać filmiki musicie zmieniać DNS, ja muszę szukać aktywnego proxy, coraz bardziej mi się tego odechciewa...


RE: Żegnaj Lockerz - wikiwik16 - 03-04-2010 11:29

(03-04-2010 08:22)hemlock3 napisał(a):  Następny desperat...człowieku zrozum jedno! To wszystko masz za darmo! Płacisz tylko jakieś śmieszne pieniądze za vat i to wszystko...Najlepiej to jakby macbook był za 200ptz...dasz paluszek to chcą całą rączkę...żałosne

masz 100% racji, od poczatku tak samo uważam, przeciez to tylko zabawa która nas "prawie nic nie osztuje" poza kilkoma minutami na obejrzenie filmiku, za deilies i login i za tylko tylo mozesz mieć aż bon nawet 1000 $ i inne wartościowe rzeczy, tylko nikomu nie hcce sie poczekac i dać coś od siebie.