Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
1malaysiabux, WYPLATE UZBIERASZ W 1 TYDZIEN !!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: 1malaysiabux, WYPLATE UZBIERASZ W 1 TYDZIEN !!! (/Temat-1malaysiabux-WYPLATE-UZBIERASZ-W-1-TYDZIEN-44209)

Strony: 1 2


1malaysiabux, WYPLATE UZBIERASZ W 1 TYDZIEN !!! - mareczek - 09-10-2011 11:08

Jak w temacie 1malaysiabux, wyplate otrzymasz sam w tydzien!!!

-stawka za klik 0.01$ - dziennie 15 klikow
-wyplata INSTANT na AlertPay,PayPal,LibertyReserve
-wyplata od 1$
-koszt refka 50 centow

Daje 50% refbacku Wink

Czysty link: http://www.1malaysiabux.com/

MOJ link polecajacy: http://www.1malaysiabux.com/?ref=marobux2

Bux poki co wyplaca wiec wyciagnijmy ile sie da. Pozdrawiam.


RE: 1malaysiabux, WYPLATE UZBIERASZ W 1 TYDZIEN !!! - kinq96 - 09-10-2011 11:19

Zarejestrowany z refa, licze na refback Wink


RE: 1malaysiabux, WYPLATE UZBIERASZ W 1 TYDZIEN !!! - mareczek - 09-10-2011 13:40

dzieki, refback jak napisalem 50% Wink i zapraszam kolejnych do rejestracji Wink


RE: 1malaysiabux, WYPLATE UZBIERASZ W 1 TYDZIEN !!! - Greed - 09-10-2011 14:42

Za pięć dni tego bux już nie będzie...


RE: 1malaysiabux, WYPLATE UZBIERASZ W 1 TYDZIEN !!! - mareczek - 09-10-2011 18:09

1. Ciekaw jestem gdzie to wyczytales.

2. Umiesz moze czytac? Napisane jest jak byk 'Bux poki co wyplaca wiec wyciagnijmy ile sie da' wyciagnijmy=wyplacmy jesli nie zrozumiales.

3. Na tym polegaja buxhosty, daja dobre oferty trzeba szybko korzystac a jak sie zescamia, trudno trzeba szukac dalej. Przynajmniej na nim mozna samemu minimum uzbierac w tydzien. I zycze powodzenia w uzbieraniu minimum na infinity,moonstarbux itp. Bez poleconych dla konta standard: dzienny zarobek 0.04$ x 25 dni = uwaga uwaga 1$ !!! Do wyplaty brakuje tylko 9$ Teraz klikaj przez kolejne 9-10 miechow zeby dostac 10 $ Wink A nawet jesli mamy poleconych to daja nam 10% na standard czyli 0.004$ dziennie (pozdrawiam). Czyli zeby cos zarobic trzeba miec duuzo direct refs. i ulepszone konto za przynajmniej 10$. jesli masz kase to inwestuj. Na tym buxie nie musisz. Sory za dluga wypowiedz, ale uznalem ze twoja wypowiedz byla bezsensowna 'Za piec dni tego buxa nie bedzie...' nie wiem co to mialo nam przekazac wiec odpisalem ci starajac sie zrobic to jak najmadrzej.


RE: 1malaysiabux, WYPLATE UZBIERASZ W 1 TYDZIEN !!! - Greed - 09-10-2011 18:30

Nigdzie. Kwestia doświadczenia. 95% ludzi nic z tego bux nie wyciśnie.
Lepiej bawić się w Moon czy Infinitybux i wiedzieć że się dostanie kase niż w kilkanaście scamów z których nic nie ma.
Wole napisać post typu "Bux zaraz padnie" bo wejdzie tu jakiś świerzak i będzie się rejestrował w takie shity nic nie zyskując i zrażając się do całego sytemu.


RE: 1malaysiabux, WYPLATE UZBIERASZ W 1 TYDZIEN !!! - mareczek - 09-10-2011 18:32

WYCIAGNIJMY ILE SIE DA. Zrozumiesz te zdanie? Myslisz ze 'swieŻak' bedzie wolal klikac w infinity i nic nie zyska? Czy raczej bedzie wolal w przyszlym scamie zdobyc kilka dolcow. Nowy uczestnik nie bedzie szukal poleconych tylko szybkiej kasy. Zastanow sie nad tym


RE: 1malaysiabux, WYPLATE UZBIERASZ W 1 TYDZIEN !!! - Greed - 09-10-2011 18:43

Nie podkreślaj w tak pretensjonalny sposób swojej wypowiedzi bo mnie to nie rusza.
Niech pomyślę nowy użytkownik niech lepiej klika w infinity niż w jakieś buble.
Wolę uświadamiać nowych userów jak wygląda ta branża niż od razu ich zrażać.
I niby co wyciśniesz na tym bux jedno wielkie NIC! Mają już ponad 1000 userów co znaczy że już za tydzień musieli by wypłacić co najmniej 1000 dolarów. Nie realne.
Reasumując lepiej się w takie gnioty nie bawić. Ja nie polecam bo to jak walka z wiatrakami.
Ja już powiedziałem co chciałem.


RE: 1malaysiabux, WYPLATE UZBIERASZ W 1 TYDZIEN !!! - mareczek - 10-10-2011 14:50

Ciesze sie, wiec juz nie spamuj i pozdrawiam. A jak chcesz podyskutowac to zapraszam na PW albo gg.


RE: 1malaysiabux, WYPLATE UZBIERASZ W 1 TYDZIEN !!! - dabex - 10-10-2011 17:50

zapisałem się z twojego linka jak będzie wypłata liczę na refik