Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Vagex - Oglądanie filmów YouTube - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Vagex - Oglądanie filmów YouTube (/Temat-Vagex-Ogladanie-filmow-YouTube-44195)



Vagex - Oglądanie filmów YouTube - baner - 09-10-2011 00:20

Witam!

Każdy z nas chce trochę zarobić w internecie, Vagex to sprawdzony serwis na którym możesz przygarnąć do siebie trochę drobniaków. Polega to na włączeniu programu (wyciszeniu go też Jerk2) i gotowe zarabiasz.

Pobierasz program wpisujesz User ID i to wszystko. Aby zarabiać więcej możesz włączyć trzy aplikacje. Vagex do Winowsa, Firevag do FireFox'a i Vagorid czyli aplikacje do Androida. Do każdej aplikacji można użyć 5 maszyn czyli zarobek idzie 5-5-5 zamiast 1.

Sam zarabiam ponad 10 000 "kredytów" dziennie gdzie próg lojalnościowy to 16 000 "kredytów" czy to dużo ? Sam sobie odpowiedz.


Zapraszam
Na Vagex


[Obrazek: ban8.jpg]


RE: Vagex - Oglądanie filmów YouTube - ipay - 11-10-2011 09:59

a jak tam potwierdzić tego facebooka?
trzeba dodać to na tablice i wysłać link do swojego profilu? to już tak robiłem i nie akceptowali..


RE: Vagex - Oglądanie filmów YouTube - Karpik - 11-10-2011 18:02

Dodaj do znajomych, polub i wyślij link. Dzisiaj koło 01:00 robiłem, a o 8 mialem 1k pkt


RE: Vagex - Oglądanie filmów YouTube - baner - 12-10-2011 16:04

Dokładnie jeśli masz zablokowane konto tylko dla "znajomych" to musisz ich dodać Smile. Jednak najwięcej można zarobić na oglądaniu filmów przez program vagex Wink


RE: Vagex - Oglądanie filmów YouTube - baner - 16-10-2011 19:09

heh odświeżam Smile


RE: Vagex - Oglądanie filmów YouTube - ghoulas - 08-11-2011 22:55

Czy trzeba miec konto na YouTube by tego używać? Czy wystarczy ten ichni ID bo coś mi nie ładuje filmów do Vagexu


RE: Vagex - Oglądanie filmów YouTube - Bolt - 08-11-2011 23:17

Mam 3 rzeczy do powiedzenia. Po 1 było. Po 2 ukryty ref. Po 3 kosz Smile


Vagex - Oglądanie filmów YouTube - Admin - 08-11-2011 23:21

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.